|  | 

سرگرمی و تفریحی

آیا ادکلن باعث دیابت می شود؟

img-responsive

آیا ادکلن باعث دیابت می شود؟

آیا ادکلن باعث دیابت می شود؟

ماده ای در ادکلن وجود دارد که باعث ابتلای شخص به دیابت می شود. ماده معطر شکل بَنزنی رادیکال های آزاد تولید می کند و موجب دیابت می شود.

 

ادکلن یکی از دلایل ابتلا به دیابت

عوامل ایجاد دیابت و میزان افراد مبتلا به این بیماری، پس از 15 سال کار تحقیقاتی پزشکان، به این نتیجه رسیده اند که نوع 2 که بیش از 90 درصد آمار مبتلایان دیابت را دربر می گیرد، تنها مربوط به قند (انسولین) نیست، بلکه هم در آن نقش بسیار بالایی دارد.

هر جامعه ای که رادیکال های آزاد زیاد مصرف کند، با دیابت روبرو می شود، متأسفانه در جامعه ما رادیکال های آزاد زیادی مصرف می شود و ایجاد استرس می کند، این استرس تنها مربوط به استرس های روحی و روانی نیست بلکه از انواع استرس ناشی می شود و به عنوان نمونه می توان به استرس غذایی اشاره کرد.

تمامی غذاهای صنعتی، غذای مانده ای است که مقداری مواد نگهدارنده و افزودنی به آن اضافه شده و در درون قوطی پلمپ شده اند تا کپک در آن رشد نکند. علاوه بر این ماده اکسیدانی که به غذاهای صنعتی اضافه می شود رادیکال زا است و موجب ابتلا به دیابت می شود.

رئیس کرسی یونسکو در تحقیقات بین رشته ای در بیماری دیابت بابیان اینکه مردم تصور می کنند تنها ترافیک و استرس زا است؛ اما این گونه نیست حتی غذاهای صنعتی و موبایل هم ازجمله عوامل استرس زا است.

آیا ادکلن باعث دیابت می شود؟

نقش ماده معطر ادکلن در دیابت

اشعه موبایل 960 مگاهرتز است و ما در نتیجه تابش 20 دقیقه ای این اشعه به یک آنزیم به نام «لوسی فرز»، به کمک دستگاه کمیلومینسنس مقدار ذرات اکسیژن رادیکال زا را اندازه گرفتیم که 2 ماکرو مولار ترکیب RAS بود؛ بنابراین باید در استفاده از موبایل احتیاط کنیم.

اطلاع رسانی قدم اول درزمینه کنترل دیابت است، هر نهادی که مجوز تلفن همراه را می دهد باید درباره نحوه استفاده از موبایل و میزان آن بگوید. همان طور که در زمان تجویز دارو پزشک پرهیزهای آن را هم برای مراجع بیان می کند، درباره موبایل و دیگر مواد و کالاهای رادیکال زا هم باید چنین روندی طی شود.

از دیگر نمونه های رادیکال های آزاد در جهان امروز ادکلن ها هستند، ادکلن دارای ماده معطر شکل بَنزنی است که رادیکال های آزاد زیادی تولید می کند و بدون اطلاع از این ماده خطرناک و اینکه چه تأثیری روی جسم ما می گذارد و غافلیم از اینکه از عوامل بروز دیابت است به راحتی از آن استفاده می کنیم.

آیا ادکلن باعث دیابت می شود؟

نقش ماده معطر ادکلن در دیابت

تئوری من این است که رادیکال آزاد برای ما دیابت ایجاد می کند و به عقیده من عمده ترین عامل ابتلای جوانان به دیابت، رادیکال های آزاد و استرس زاست. به نظر من در تمام دنیا دیابت در حال رشد است چراکه فناوری ها، ناهنجار است و ناهنجاری هم استرس زاست. مردم هم نمی دانند چگونه جلوی مضرات این ناهنجاری ها را بگیرند.

دیابت مادر بیماری هاست و از آن بیماری های زیادی زاییده می شود، درباره شیوع دیابت در ایران نیازی به آمار نیست، وقتی به نقشه دیابت جهان که در گوگل است نگاه می کنیم، ایران از نقاط قرمز بروز دیابت ترسیم شده است.

ادکلن در ابتلا به دیابت نقش دارد

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

آیا ادکلن باعث دیابت می شود؟

%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%a7%d8%af%da%a9%d9%84%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%b9%d8%ab-%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%a8%d8%aa-%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af%d8%9f2017-02-19

ABOUT THE AUTHOR

مدیر :

بک لینک
آپدیت آفلاین نود 32
یوزر پسورد نود 32
ترمیم مو
سئو
سفارش رپورتاژ آگهی
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
کتراک
کافور
ایزوله سویا
خرید اکانت اسپاتیفای
خرید vpn
فروش رنگ کارامل
شیشه حمام
درب اتوماتیک شیشه ای
درامد فریلنسر
حمل گاوصندوق
ثبت شركت
سیستم اعلام حریق
سیستم اطفا حریق
شیرهای آتش نشانی اسپرینکلر
سیستم اطفا FM200
میفا موزیک
حرف اخر
ترجمه تخصصی شیمی
رادیولوژی تهران
رادیولوژی دهان فک صورت
تشخیص ترکیدگی لوله
ترجمه تخصصی معماری
ترخیص کالا
خرید عطر گرمی
افزایش سئو سایت
طراحی سایت کرج
ثبت نام آیلتس
قیمت فرش
Buy followers subscribers
خرید اقساطی گوشی حکمت
کاشت دندان
مدیریت سرور ثبت دامنه
خرید آنتی ویروس نود 32
رام گوشی
خرید اقساطی حکمت
Betcart
بتکارت
سایت بتکارت
مخزن حفاظ دار
فروشگاه لوازم ورزشی
گل فروشی آنلاين
تجهیزات آشپزخانه صنعتی
لیوان کافی شاپ
buy telegram members
آزمایشگاه غذایی
وب مانی
حفاظ استیل
خرید اقساطی موبایل
Tatalbet
سایت بتکارت
فروش ارز دیجیتال