|  | 

مدلینگ زن

اولین عکس حامد همایون در کنار تمام زندگی اش مادرش

img-responsive

اولین عکس حامد همایون در کنار تمام زندگی اش مادرش

حامد همایون خواننده ایرانی عکسی از مادرش را در اینستاگرام منتشر کرد و متن عاشقانه ای در وصف مادرش نوشت.

عکس حامد همایون و مادرش

حمد همایون که یکی از خواننده های موفق کشورمان است که پله های ترقی را خیلی زود پیمود و در دنیای موسیقی به اوج رسید. این خواننده ایرانی عکسی از مادرش را با متن عاشقانه ای در اینستاگرام قرار داد.

نخستین عکس حامد همایون و مادرش

حامد هماایون

عکس حامد همایون در کنار مادرش

حامد همایون با انتشار این عکس نوشت :همه زندگیم …. مادرم….

مادر قافیه لبخند است….. وزن احساس …. ردیف بودن ….. مادر مثنوی معنوی است….

  • همچنین بخوانید :

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ

حامد محمودزاده یا همان حامد همایون مشهور این روزهای دنیای موسیقی که نخستین کنسرتش را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد این روزها به شهرت قابل ملاحظه ای در دنیای موسیقی دست یافته است.

حامد همایون در کمتر از یک سال از انتشار آهنگ هایش به صورت مجازی، به یکی از مطرح ترین خواننده ها تبدیل شد و زمانی که اولین آلبومش را منتشر کرد، به سرعت خود را به پرفروش های سال 95 رساند.این خواننده جوان برای نخستین بار در جشنواره موسیقی فجر به اجرای زنده پرداخت و روی صحنه رفت ، امسال با آمار بالای اجرای کنسرت در سراسر کشور توانست رکورد قابل ملاحظه ای در اجرا کسب کند.
حامد هماایون

خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان

حامد همایون در خردادماه 96 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود و از دلتنگی برای پدر و مادرش گفت و اینکه سه ماه است مادرش را ندیده است که ناگهان صدای مادرش در استودیو پخش شد و باعث شد اشک حامد همایون در بیاید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

اولین عکس حامد همایون در کنار تمام زندگی اش مادرش

%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%86-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d8%ad%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%87%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af

ABOUT THE AUTHOR