|  | 

سرگرمی و تفریحی

بارداری جنجالی ستاره های دنیا که سروصدا به پا کرد!

img-responsive

بارداری جنجالی ستاره های دنیا که سروصدا به پا کرد!

بارداری جنجالی زنان معروف

بارداری این چهره ها جنجالی شد!

بارداری بعضی از ستار های معروف بسیار سروصدا به پا می کند و جنالی می شود، بطوری که تا موقع به جهان آمدن فرزند و پس از آن رسانه ها دقت خاصی به این افراد سرشناس داشته اند. ستاره ها هم مثل ما افراد عادی میباشند که با بازی در تلویزیون یا فعالیت در دنیای موسیقی و. به شهرت رسیدندئاما مردم گاهی این واقعیت را فراموش میکنند و انها را افرادی غیرعادی می‌خوانند. بعنوان مثال بارداری ستاره ها از جمله خبرهایی هست که موجب تصویر العمل هاي عجیب غریبیاز مردم می‌شود. در این مقاله نحوه برخورد مردم با ستاره هاي آبستن و تصویر العملی کهبه آن ها نشان داده اند را برایتان آورده ایم.

احتمالاً برای شما هم دیدنی باشد که بدانید ستاره ها اضافه بر فشارهای دوران بارداری, چه فشارهای دیگری را از طرف مردم بردباری میکنند.

ازدواج کیت میدلتون با پرنس ویلیام در سال 2011 بیش از 2 میلیون نفر را درگیر خود کرد. زمانی که مردم یک سال بعد, یعنی در سال 2012 برای نخستین بار خبر بارداری کیت را شنیدند, انتقادات خود را نخست کردند که اکثر آن ها در مورد وزن او بود.

بارداری جنجالی زنان معروف

مردم معتقد بودند که کیت برای بارداری بسیار لاغر هست و این موضوع سلامت جنین را به خطر می اندازد. علارغم حالت تهوع هاي شدید, کیت بارداری سالمی را پشت سر گذراند ودر سال 2013 نخستین فرزند خود, پرنس جرج, را به جهان آورد. سال بعد که خبر بارداری مجدد کیت منتشر شد, بار دیگر مردم به کاهش وزن او هجوم بردند اما این بار هم کیت توانست فرزند تندرست دیگری را, به دور از حرف هاي مردم, به جهان آورد.

بارداری جنجالی زنان معروف

در سپتامبر 2017, پرنس ویلیام و دوشس کمبریج اعلام کردند که انتظار سومین فرزندشان را می‌کشند. این خبر 3 سال پس از زمانی که آن ها برای دومین بار بارداری کیت را اعلام کردند, رخداد افتاد اما گویا این زمان برای مردم کافی نبود بطوری که مدام میگفتند “آیا شما روشهای جلوگیری بارداری را میدانید؟”

یا اینکه “کیت از زمان ازدواج اش تا به امروز حامله هست!” اما انها نمیدانند که هر فردی شیوه زندگی خاصی دارد و دخالت در آن زشت ترین کار هست.

 

نخستین بارداری کیم کارداشیان با اضافه وزن همراه بود اما این موضوع نبود که وی را اذیت می داد بلکه نظرات مردم, که وی را به نهنگی بزرگ تشبیه کرده بودند, باعث ناراحتی او می شد.

بارداری جنجالی زنان معروف

او در پاسخ حرف هاي مردم در گفت و گو اي با مجله اعلام کرد; “درست هست, من در دوره بارداری اضافه وزن داشتم اما این برای هر زن بارداری طبیعی هست. اما تصویر العمل هاي مردم باعث شد که من نسبت به اندام خودم و تصویر هایي که می‌گیرم, حس بدی داشته باشم. گذشته از بارداری من به بیرون از منزل می رفتم

و همۀ وقت} تبسم بر لبانم بود اما با انتقادهای منفی مردم در مورد اضافه وزن ام, من ترجیح می‌دهم که در منزل بمانم و دیگر به آن ها تبسم نزنم. این موضوع روحیه و شخصیت مرا به شکل بدی تغییر داده هست.”بارداری دوم او نیز بدبختانه همین گونه گذشت و مردم این بار وی را به پنگوئن تشبیه کردند. او در بارداری دوم اش 11 تا 20 کیلوگرم اضافه وزن

پیدا کرد و این موضوع آن قدر برای مردم و رسانه ها هیجان انگیز بود که تیتر شمار زیادی ازمجلات شد. اما با وجود تمام آن حرف ها و ناراحتی ها, در نهایت او توانست فرزندانی تندرست به جهان آورد.

 

بیانسه اندام زیبایی دارد اما در طول بارداری اولش به طرز عجیبی چاق شد. او در زمان بارداری اش 25 کیلوگرم اضافه وزن پیدا کرد و این موضوع آن‌قدر برای رسانه ها جذاب بود که گفت و گو اي با او در این اساس داشتند.

بارداری جنجالی زنان معروف

در پاسخ به تغییر وزن اش گفت; “من اندام لاغری ندارم, بلکه باید برای رسیدن به تناسب اندام تلاش کنم. برخی از افراد میباشند که به طور طبیعی لاغرند و با غذا خوردن یاورزش نکردن هم چاق نمیشوند, اما من آن گونه نیستم.”

 

با این اوصاف او در دوران بارداری خودباوری خود را از دست نداد و هم چنان نسبت به بدن اش حس خوبی داشت. “من می‌خواهم به مردم نشان دهم که چاق شدن در بارداری طبیعی هست و این خودمان هستیم که باید با تلاش اندام خود را بار دیگر بسازیم.”

 

در زمان بارداری دوم این انتقادهای منفی نسبت به اضافه وزن او کمتر شد, تنها به این علت که او دوقلو حامله بود و طبیعی بود که از اضافه وزن رنج ببرد.

 

جنت جکسون
جنت جکسون یکی از پیروز ترین ستاره هاي موسیقی هست که طرفداران بسیاری دارد اما زمانی که گفتگو از زندگی شخصی او می‌شود, مردم تصویر العمل هاي متفاوتی از خود نشان می‌دهند. بعنوان مثال زمانی که او برای نخستین بار در سن 50 سالگی آبستن شد, مردم سن بالای وی را سوژه کردند. انها مدام می‌گفتند که 50 سالگی سن زیادی برای بارداری هست و ممکن هست به سلامت طفل صدمه برساند.

بارداری جنجالی زنان معروف

اما با وجود تمام این حرف ها, که با افزایش سن خطر بارداری افزایش یافته و احتمال باروری کاهش می‌یابد, جنت جکسون توانست فرزندی تندرست به جهان آورد. او در پاسخ به حرف هاي مردم گفت; “اگر دیگران به شما گفتند که نمیتوانی, بهتر هست که جلوی دهانشان را بگیری و تنها کار خودت را انجام دهی.”

 

جسیکا سیمپسون حتی گذشته از بارداری اش نیز از اضافه وزن رنج می‌برد. زمانی که در سال 2012 آبستن شد, اضافه وزن او نیز شدت یافت. بطوری که “چهره غیر قابل تشخیص جسیکا” تیتر شمار زیادی از روزنامه ها شد. او نیز در پاسخ آن ها نوشت; “اضافه وزن در بارداری طبیعی هست و این عادلانه نیست که شما من را به دلیل اضافه وزن ام سرزنش کنید.”

بارداری جنجالی زنان معروف

جسیکا در بارداری دومش نیز دچار اضافه وزن شد اما توانست به کمک یک رژیم خوراکی تندرست و مربی ورزش, وزن اش را تا حد زیادی کاهش دهد. او گفت; “یک زن آبستن اجازه دارد تا هر چه دلش می‌خواهد را بخورد, به شرط آنکه تندرست باشد و من به دیگران اجازه نمی‌دهم که در این دوران, که یکی از شیرین ترین دوره هاي زندگی هر زنی هست, مرا غمگین و عصبی کنند.”

 

کیت هادسون اندام جذاب و متناسبی دارد, اما در طول هر دو بارداری اش به طرز عجیبی دچار اضافه وزن شد. او در گفت و گو اش گفت که در طول نخستین بارداری اش که در سال 2003 بوده, حدود 30 کیلو اضافه وزن داشته هست. به قول او “بازرسی غذا خوردن برایم سخت شده بود. مثلاً مدام دلم بستنی می‌خواست و نمی توانستم جلوی شکمم را بگیرم”.

بارداری جنجالی زنان معروف

این حرف او سوژه مردم برای بارداری دومش شد بطوری که وقتی خبر بارداری دوم وی را شنیدند اظهار نظرها و کامنت هاي خود را نخست کردند; “مراقب بستنی خوردن ات باش, نکنه بارداری اولت را فراموش کرده اي؟!” اما او با حرف هاي مردم خودش را نباخت و پیروز شد تا با یک رژیم خوراکی متناسب بار دیگر به تناسب اندام برسد.

 

مردم نه تنها به ستاره هایي که خبر بارداری شان را دیر اعلام میکنند تصویر العمل منفی نشان میدهند بلکه آنهایی که خیلی زود و با خودباوری نیز از بارداری شان سخن می‌گویند را نیز مورد انتقاد قرار می‌دهند.زمانی که کریسی تیگن عکسی از بارداری خود را دراینستاگرام و توییتر منتشر کرد, مردم به سرعت شروع به قضاوت او کردند. انها می‌گفتند که احتمالا کریسی دوقلو حامله هست.

بارداری جنجالی زنان معروفکریسی نیز سریع به انتقادهای آن ها تصویر العمل نشان داد و در شبکه هاي مجازی خود نوشت; “از بحث بارداری من خارج شوید. من درس عبرتی گرفتم تا دیگر در مورد این موضوع با شما گفتگو نکنم. علت اینکه ما مزه خوشی را نمی چشیم, همین رفتارهای شماست.”

 

السا پاتاکی
السا پاتاکی بعنوان یک مدل, بازیگر و تهیه کننده, با آن ظاهر خوشگل و جذاب اش, مورد تحسین افراد زیادی هست اما زمانی که او دوران بارداری دوم خود را نخست کرد, همه ي چیز به شیوه دیگری تغییر کرد. او در سال 2014 دوقلو حامله بود اما با اضافه وزنی که پیدا کرد, سوژه شمار زیادی از مردم قرار گرفت.

 

مردم حتی در مورد لباس هایي که او به تن می‌کرد نیز نظر منفی می دادند. او نیز در پاسخ گفت; “شما جای یک زنی که دوقلو حامله هست نیستید, پس دست از قضاوت هاي بی جا بردارید.”

بارداری جنجالی زنان معروف

در نهایت باید بگوییم که هر فردی دوران بارداری خاص خود را دارد. برخی ها 7 کیلو اضافه وزن پیدا می‌کنند و برخی دیگر 30 کیلو. برخی افراد دوست دارند که بارداری شان همگانی نشود و برخی دیگر دوست دارند هر چه سریع تر این خبر را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

بنابراین انتقاد منفی و مسخره کردن زنان آبستن کار اشتباه هست, به جای قضاوت انها بهتر هست که برای زنانی که موجب یک زندگی تازه شده اند, ارزش و احترام بیشتری قائل شویم.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

بارداری جنجالی ستاره های دنیا که سروصدا به پا کرد!

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%ac%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%84%db%8c-%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%86%db%8c%d8%a7-%da%a9%d9%87-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b5%d8%af

ABOUT THE AUTHOR