|  | 

مدلینگ پسر

بازیگر ایرانی برای دخترش از پسری خواستگاری کرد که مشکل ساز شد!

img-responsive

بازیگر ایرانی برای دخترش از پسری خواستگاری کرد که مشکل ساز شد!

بازیگر ایرانی برای دخترش از پسری خواستگاری کرد که مشکل ساز شد!

بازیگر ایرانی به خواسته دختر 17 ساله اش تن داد و برای دخترش به خواستگاری یک پسر جوان رفت که مادرش پزشک بود و وضع مالی خوبی داشتند که پس از 6 سال کار آنها به جدایی کشید.

خواستگاری دختر نوجوان از پسری 22 ساله!

خانم دکتر مهربان که برای ازدواج پسرش با دختر جوان بسیار تلاش کرده بود بعد از 6 سال همراه با عروسش به دادگاه آمده بود تا وضعیت طلاق دختر را پیگیری کند.

زن سالمند که در میان مراجعان مجتمع قضایی ونک روی نیمکت راهرو نشسته بود، دست زن جوانی را در دست داشت که هنوز وارد 23 سالگی نشده بود.اما حالا با وکالت ی که از شوهرش داشت به دادگاه آمده بود تا به زندگی مشترکشان پایان دهد. با این حال مادرشوهر پزشک اش او را همراهی می کرد.
با شلوغ شدن راهروی منتهی به شعبه 264 دادگاه خانواده، زن جوان از روی نیمکت بلند شد تا زن میانسالی بتواندبه جایش بنشیند. برای همین زن غریبه ضمن تشکر به خانم دکتر گفت:«چه دختر خوبی دارید!» و زن سالخورده جواب داد:«عروسم هستند. آمدیم برای  توافقی.» با شنیدن این حرف به آنها نزدیک ترشده وکنارشان نشستم.بعد هم ازآنها خواستم ماجرا را برایم تعریف کنند.خانم دکترهم با خوشرویی لب به سخن گشود و گفت:«یک شب زن و شوهری در خانه ما را زدند و گفتند؛ دخترشان هر دو پایش را در یک کفش کرده و می خواهد با پسرم ازدواج کند. تا آن زمان ندیده بودم خانواده دختری به خواستگاری برود. بعد از دقایقی گفت و گو، آنها را رد کردم که بروند و از پسرم «پیام» موضوع را پرسیدم. معلوم شد که یک روز همین دخترخانم که «میترا» نام دارد با خواهر بزرگترش به یک مرکزخرید رفته بودند که انگار پسرم پیام از خواهر بزرگتر خوشش آمده بود اما بعد از چند روز خواهر کوچکتر- میترا- به پیام علاقه نشان داده و خواهش کرده بود یک بار به خواستگاری اش برود تا پدر و مادرش دیگر سرکوفت خواستگار نداشتن را به او نزنند. پیام هم بدون اطلاع من و برای دلخوشی این دختر به خواستگاری اش رفته بود. البته من موافق این  نبودم، چون میترا 17 ساله بود و پیام 22 ساله. اما پسرم گفت که به دور از مرام و معرفت است که آدم به  برود و بعد از آن پا پس بکشد. پدر و مادر میترا می گفتند هیچ چیز نمی خواهند، نه مهریه، نه جشن عروسی و نه سفره عقد. اما من فقط یک پسرداشتم با کلی آرزوهای بزرگ. بنابراین 100 سکه مهریه برای عروس ام تعیین کردم وجشن عروسی مفصل هم گرفتیم. تمام هزینه های عروسی را هم خودم دادم، برای عروسم جهیزیه سنگینی تهیه کردم و حتی برای خانواده اش لباس نو و… خریدم.»

بازیگر ایرانی برای دخترش از پسری خواستگاری کرد که مشکل ساز شد!

همچنین بخوانید :

خواستگاری آقای بازیگر برای دخترش

همان موقع حرف خانم دکتر را قطع کردم و گفتم:«چه مادر شوهر خوبی! پس چرا کارشان به جدایی کشیده؟»خانم دکتردرحالی که شکلاتی از کیفش درآورد و به عروسش داد تا ضعف نکند ادامه داد:«عروسم دختر خوبی است، اما به خاطر ازدواج درسش را ادامه نداد. چند بار پیشنهاد دادم تا بچه دار نشده در کنکور شرکت کند، اما گوش نداد. از طرف دیگر در خانه پسرم کاری انجام نمی داد، چون اصلاً چیزی بلد نبود. مادرش می آمد و سر هفته لباس هایش را می برد که بشوید. من هم لباس های پسرم را می گرفتم تا در لباسشویی خودمان بریزم. نه ماشین لباسشویی، بلکه اجاق گازی هم که در خانه عروسم هست؛ هنوز نو باقی مانده چون عروسم  هم بلد نیست. برای همین پسرم با یک رستوران قرارداد بسته که هر روز ناهار و شام آماده برایشان می آورد.
حالا بعد از شش سال دیگر از  و علاقه خبری نیست و توافق کرده اند از هم جدا شوند. میترا مهریه اش را بخشیده و گفته جهیزیه اش را هم نمی خواهد. اما من با او صحبت کرده ام جهیزیه را بفروشد و پولش را در یک حساب بانکی بگذارد و با سود پولش زندگی اش را بگذراند…» پرسیدم«مگر خانواده اش نمی توانند هزینه زندگی اش را بدهند؟»
خانم دکتر جواب داد:«آن بندگان خدا وضع مالی خوبی ندارند. پدرش یک بازیگر Actor سیاهی لشکر است و مادرش یک زن خانه دار با سه بچه. دلم نمی آید عروسم را به حال خودش رها کنم. دوست دارم برای خودش کاری دست و پا کند. قول داده ام به شرطی که کلاس رایانه برود، جدا از هزینه ثبت نام و آموزش، هر ماه 200 هزار تومان به حسابش واریز کنم. او هنوز سن و سالی ندارد و می تواند در زندگی پیشرفت کند. راستش شوهر خواهرهایش معتاد Addictedهستند و می ترسم این طفلکی هم معتاد شود. دوست دارم برای خودش کسی بشود.»
خانم دکتر سپس پوشه زیر دستش را باز کرد و نامه وکالت در طلاق را که به امضای پسرش رسیده بود نشان داد و گفت:«پسرم به همسرش اعلام کرده هر طور صلاح می داند عمل کند. میترا هم گفته چیزی نمی خواهد جز طلاق. فکر می کنم از هم خسته شده باشند. ازدواجشان هم زودهنگام بود. اما چه می شود کرد، اینها بچه های ما هستند و باید مراقبشان باشیم. اما افسوس حیف شد که این زندگی دوامی نداشت.»
دراین لحظه زن جوان روبه مادرشوهرش گفت:«مادر جان، وقت رسیدگی به پرونده ما شده» و خانم دکتر از روی نیمکت بلند شد تا همراه عروس اش وارد دادگاه شوند. و…

خواستگاری بازیگر از پسری برای دختر 17 ساله اش!

منبع : رکنا

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

بازیگر ایرانی برای دخترش از پسری خواستگاری کرد که مشکل ساز شد!

%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b3%d8%b1%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa

ABOUT THE AUTHOR

مدیر :

بک لینک
آپدیت آفلاین نود 32
یوزر پسورد نود 32
ترمیم مو
سئو
سفارش رپورتاژ آگهی
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
کتراک
کافور
ایزوله سویا
خرید اکانت اسپاتیفای
خرید vpn
فروش رنگ کارامل
شیشه حمام
درب اتوماتیک شیشه ای
درامد فریلنسر
حمل گاوصندوق
ثبت شركت
سیستم اعلام حریق
سیستم اطفا حریق
شیرهای آتش نشانی اسپرینکلر
سیستم اطفا FM200
میفا موزیک
حرف اخر
ترجمه تخصصی شیمی
رادیولوژی تهران
رادیولوژی دهان فک صورت
تشخیص ترکیدگی لوله
ترجمه تخصصی معماری
ترخیص کالا
خرید عطر گرمی
افزایش سئو سایت
طراحی سایت کرج
ثبت نام آیلتس
قیمت فرش
Buy followers subscribers
خرید اقساطی گوشی حکمت
کاشت دندان
مدیریت سرور ثبت دامنه
خرید آنتی ویروس نود 32
رام گوشی
خرید اقساطی حکمت
Betcart
بتکارت
سایت بتکارت
مخزن حفاظ دار
فروشگاه لوازم ورزشی
گل فروشی آنلاين
تجهیزات آشپزخانه صنعتی
لیوان کافی شاپ
buy telegram members
آزمایشگاه غذایی
وب مانی
حفاظ استیل
خرید اقساطی موبایل
Tatalbet
سایت بتکارت
فروش ارز دیجیتال