|  | 

مدلینگ دختر

رابطه دختر جوان با مرد 40 ساله در خانه خالی از سکنه و بدبخت شدن وی

img-responsive

رابطه دختر جوان با مرد 40 ساله در خانه خالی از سکنه و بدبخت شدن وی

رابطه دختر جوان با مرد 40 ساله در خانه خالی از سکنه و بدبخت شدن وی

 

دختر جوان فریب مردی 40 ساله رو خورد و صیغه او شد و مرتب با این مرد به خانه خالی از سکنه وی به حاشیه شهر می رفت. این مرد از دختر و خانواده اش سوء استفاده کرد و گریخت.

رابطه دختر جوان با مردی در خانه خالی از سکنه

در پی یافتن شوهری که سال 1392 مرا صیغه کرد آواره کوچه و خیابان ها شدم اما هیچ اثری از او نیست.

خانواده اش در حالی که می گویند او 2 زن دیگر هم دارد پاسخ درستی به من نمی دهند حالا من مانده ام با یک دنیا شرمندگی!چرا که پول رهن منزل پدر معلولم را به او دادم و زندگی خواهر و برادرانم را خراب کردم…زن 34 ساله که نمی توانست از ریزش اشک هایش جلوگیری کند در حالی که دست به دامان قانون Law شده بود تا شاید گرهی از مشکلات زندگی اش باز شود به تشریح ماجرای ازدواجش با بصیر پرداخت و به کارشناس اجتماعی کلانتری رسالت مشهد گفت: در یک خانواده 9 نفره زندگی می کردم تا این که 4 تن از خواهر و برادرانم ازدواج کردند و به دنبال سعادت خودشان رفتند اما پدرم مجبور بود هزینه های بقیه اعضای خانواده را تامین کند .

او شرایط اقتصادی خوبی نداشت و به سختی می توانست مخارج زندگی ما را بپردازد. پدرم از معلولیت جسمی رنج می برد و از راه فاتحه خوانی برای مردگان، هزینه امرار معاش ما را تامین می کند از سوی دیگر مادرم نیز در خانه های مردم کارگری می کند تا کمکی برای اقتصاد خانواده باشد. من هم همواره سعی می کردم با صرفه جویی در مخارج و کار در خانه به پدر و مادرم کمک کنم. روزها به همین ترتیب سپری می شد تا این که در سال 1392 با مرد 40 ساله ای به نام بصیر آشنا شدم.

 

او به شرکت مهندسی که شوهر خواهرم در آنجا کار می کرد رفت و آمد داشت به همین دلیل ماجرای از مرا با شوهر خواهرم مطرح کرده بود. «بصیر» مدعی بود با همسرش اختلافات شدید خانوادگی دارد و می خواهد از او جدا شود به همین دلیل نمی خواهد کسی از موضوع ازدواج ما باخبر شود این بود که شوهر خواهرم ماجرای خواستگاری بصیر را با پدرم در میان گذاشت و من به عقد موقت 5 ساله او درآمدم.

با گذشت 2 سال از این ماجرا او توانست اعتماد ما را به خودش جلب کند. او خانه خالی از سکنه ای در حاشیه شهر داشت که گاهی اوقات با یکدیگر به آن جا می رفتیم. او بیشتر اوقات را نزد همسر دیگرش سپری می کرد تا این که روزی پیشنهاد داد پول رهن منزل پدرم را به او بدهم و او در مقابل اجاره خانه سود حاصل از کار کردن با آن پول را به ما بدهد. پدرم نیز به خاطر اعتمادی که به او داشت قبول کرد و 24 میلیون تومان پول رهن را در قبال دریافت 2 فقره چک به او داد اما از آن روز به بعد اخلاق و رفتار بصیر به کلی تغییر کرد و او حتی حاضر نشد ازدواجمان را ثبت محضری کند و مدام وضعیت بد مالی اش را بهانه می کرد.

در این میان روزی با یکدیگر به آن منزل خالی از سکنه رفتیم اما زن دیگری که آن جا حضور داشت، با گریه و التماس مدعی شد که همسر ای بصیر است اما بصیر زیر بار نمی رفت و ادعا می کرد که من تنها زن صیغه ای او هستم. بعد از این حادثه، دیگر هیچ گاه بصیر را ندیدم و تلفنش نیز همواره خاموش بود. پدر و مادرش هم می گویند او چند زن دارد و ما از کارهایش سر در نمی آوریم این در حالی است که پدر بیچاره ام مجبور شد به خاطر نپرداختن اجاره به شهرستان مهاجرت کند حالا من مانده ام و ..

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

رابطه دختر جوان با مرد 40 ساله در خانه خالی از سکنه و بدبخت شدن وی

%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7%d9%87-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%b1%d8%af-40-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d9%84

ABOUT THE AUTHOR

مدیر :

بک لینک
آپدیت آفلاین نود 32
یوزر پسورد نود 32
ترمیم مو
سئو
سفارش رپورتاژ آگهی
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
کتراک
کافور
ایزوله سویا
خرید اکانت اسپاتیفای
خرید vpn
فروش رنگ کارامل
شیشه حمام
درب اتوماتیک شیشه ای
درامد فریلنسر
حمل گاوصندوق
ثبت شركت
سیستم اعلام حریق
سیستم اطفا حریق
شیرهای آتش نشانی اسپرینکلر
سیستم اطفا FM200
میفا موزیک
حرف اخر
ترجمه تخصصی شیمی
رادیولوژی تهران
رادیولوژی دهان فک صورت
تشخیص ترکیدگی لوله
ترجمه تخصصی معماری
ترخیص کالا
خرید عطر گرمی
افزایش سئو سایت
طراحی سایت کرج
ثبت نام آیلتس
قیمت فرش
Buy followers subscribers
خرید اقساطی گوشی حکمت
کاشت دندان
مدیریت سرور ثبت دامنه
خرید آنتی ویروس نود 32
رام گوشی
خرید اقساطی حکمت
Betcart
بتکارت
سایت بتکارت
مخزن حفاظ دار
فروشگاه لوازم ورزشی
گل فروشی آنلاين
تجهیزات آشپزخانه صنعتی
لیوان کافی شاپ
buy telegram members
آزمایشگاه غذایی
وب مانی
حفاظ استیل
خرید اقساطی موبایل
Tatalbet
سایت بتکارت
فروش ارز دیجیتال