|  | 

سرگرمی و تفریحی

سیر مصرف کنید تا ریه های شما پاکسازی شود

img-responsive

سیر مصرف کنید تا ریه های شما پاکسازی شود

سیر مصرف کنید تا ریه های شما پاکسازی شود

بهتر است در غذاها بیشتر سیر بریزید تا خواص سیر را در سلامتی بدنتان مشاهده کنید. سیر می توانید به طور کامل ریه ها را پاکسازی کند.

سیر برای پاکسازی ریه ها

آلودگی هوا در شهرهای بزرگ بیداد میکند وریه هایمان و گرچه قلبمان بیشترین آسیب را می بینند. سیر یک ماده ي خوراکی طبیعیو حاوی خواص درمانی بی نظیر اي هست.سیر معجزه ای برای پاکسازی ریه ها

ها و مواد معدنی موجود در این ماده ي خوراکی سدی در برابر آسیب هاي رادیکال هاي آزاد محیطی می سازد.این رادیکال هاي آزاد باعث ایجاد آسیب به سلول هاي بدن و افزایش خطرسرطان میشود.

 

به عقیده ي محققان مصرف منظم سیر میتواند باعث بهبود اوضاع بیمارانی باشد که ازمریضی هاي تنفسی مثل برونشیت، آسم، ذات الریه، احتقان ریوی، سل و سرماخوردگیو غیره رنج میبرند.سیر خاصیت آنتی باکتریال دارد و در نابودی تعداد زیادی از باکتریها،

 

به گزارش پارس ناز ویروس ها و دیگر میکرواورگانیسم هایي که باعث بروز مریضی هاي تنفسی و مشکلاتی مثل آنفلوانزا و سرماخوردگی میشوند نقش مهمی دارد. این ماده ي خوراکی به علت دارا بودن خواص پاک کنندگی تأثیر زیادی در فلزات سنگین تجمع یافته در بدن دارد.

 

اضافه بر این سیگاری ها یا سیگاری هاي سابق و همین طور افرادی که در معرض دود قرار دارند نیز باید سیر بیشتری مصرف کنند چون این ماده ي خوراکی کمک زیادیبه دفع سموم ناشی از دخانیات میکند.به عقیده ي محققان مصرف منظم سیر می‌تواند باعث بهبود اوضاع بیمارانی باشد که از مریضی هاي تنفسی مثل برونشیت، آسم، ذات الریه، احتقان ریوی، سل و سرماخوردگی و غیره رنج می‌برند.

 

چگونه میشود با سیر ریه ها را تمیز و پاکسازی کرد؟

برای بهره مندی از خواص سیر لازم هست که آستین ها را بالا بزنید و به خودتان زحمت درست کردن چند داروی خانگی را بدهید. در این صورت هست که می‌توانید به بهبودسلامت ریه هایتان و تمیز کردن آن از شر این همۀ آلودگی محیطی امیدوار باشید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

سیر مصرف کنید تا ریه های شما پاکسازی شود

%d8%b3%db%8c%d8%b1-%d9%85%d8%b5%d8%b1%d9%81-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%aa%d8%a7-%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d9%be%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af

ABOUT THE AUTHOR