|  | 

سرگرمی و تفریحی

عشق جدید برد پیت که بسیار شبیه به آنجلینا جولی است!

img-responsive

عشق جدید برد پیت که بسیار شبیه به آنجلینا جولی است!

دوست دختر جدید برد پیت

برد پیت پس از جدایی از آنجلینا جولی با دختری 21 ساله دوست شده است که این دختر جوان و زیبا و جدید برد پیت، شباهت زیادی به همسر قبلی اش انجلینا جولی دارد.

شباهت عشق جدید برد پیت به آنجلینا جولی

و که کسی فکر نمی کرد از هم جدا شوند ولی در نهایت در سال 2016 طلاق گرفتند و به تمام حرف و حدیث ها و حاشیه ها و شایعات پایان دادند. حضور دختر 21 ساله جوان و زیبا در زندگی برد پیت بسیار خبرساز شده است زیرا این دختر بسیار به آنجلینا جولی شباهت دارد.

 برد پیت فوق ستاره هالیوودی که خبر ش از انجلینا جولی بسیار جنجال بپا کرد ،بتازگی با دختری که شباهت زیادی به انجلینا جولی دارد آشنا شده و  برقرار کرده است . برد پیت بازیگر سرشناس هالیوودی با یک دختر جوان که 32 سال از خودش کوچکتر است آشنا شده است!برد پیت عاشق دختری شده که 20 سال جوان تر از آنجلینا جولی است.

رابطه عاشقانه برد پیت با دختر جوانی شبیه آنجلینا جولی خبرساز شد

برد پیت بازیگر هالیوود پس از یک سال جدایی از آنجلینا جولی، برای وی جایگزین پیدا کرده است. این دختر جوان که الا پرنل نام دارد یک بازیگر بریتانیایی 21 ساله است، در واقع 32 سال از خود برد پیت جوان تر است. این بازیگر بریتانیایی بسیار شبیه آنجلینا جولی است.

در حـال حـاضر، پیت مشغول فیلمبرداری در سریال Sweetbitter است که خانم پرنل یکی از نقش های کلیدی این سریال را ایفا می کند. گزارش شده است که پیت در فصل نخست فیلمبرداری این سریال مجذوب بازیگر جوان شده است. پرنل نیز بارها ابراز داشته که از گذشته پیت یکی از بازیگران مورد علاقه او بوده است.

دوست دختر جدید برد پیت که شبیه به همسر قبلی اش است

عکس برد پیت و دوست دختر جدیدش با شباهت بسیار به آنجلینا جولی

عدم تفاهم جولی و پیت در پاییز 2016 به طور رسمی اعلام شد. این زن و شوهر شش فرزند دارند که در این میان سه کودک را به فرزندی قبول کرده اند.رابطه عاشقانه برد پیت با الا پرنل سوژه رسانه ها شده است . به نظر میرسد که برد پیت معشوقه جدیدی پیدا کرده و پس از جدایی از آنجلینا جولی برای اولین بار با یک بازیگر دیگر قرار ملاقات گذاشته است.خبرهای منتشر شده حکایت از این دارد که این دو بازیگر چند مرتبه قرار ملاقات گذاشته اند.عده ای معتقدند که شباهت الا پرنل به آنجلینا جولی باعث علاقه برد پیت به وی شده است!

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

عشق جدید برد پیت که بسیار شبیه به آنجلینا جولی است!

%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%af-%d9%be%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%86%d8%ac%d9%84%db%8c%d9%86

ABOUT THE AUTHOR