|  | 

مدلینگ زن

عواقب و مشکلات زندگی مجردی برای مجردها

img-responsive

عواقب و مشکلات زندگی مجردی برای مجردها

زندگی مجردی

افرادی که تنها هستند و زندگی مجردی را اتخاب کرده اند نسبت به افراد متاهل 80 درصد بیشتر افسرده می شوند. به طور کلی مجرد بودن می تواند مشکلات جسمی و روحی زیادی اسجاد کند.

عواقب مجرد ماندن

سن ازدواج بالا رفته و دختر و پسرهای امروزی به دلیل تغییر معیارها، مشغولیت های اجتماعی زیاد، مشکلات مالی یا درگیری زیاد در کار و درس، اولویت پایین تری برای  قایلند. در اینجا از آثار مجرد زندگی کردن و بازتاب های آن در زندگی را برایتان خواهیم گفت:عواقب مجرد ماندن

 می شود و بدن آن را همچون یک عامل خطر تعبیر می کند. در واکنش به این وضعیت هورمون کورتیزول ترشح می شود که اگر افزایش سطح این هورمون در بدن مزمن و مداوم شود به عملکرد سیستم های ایمنی و قلبی – عروقی آسیب می زند و در نهایت به بروز بیماری های قلبی، ، سرطان و مشکلات دیگر منجر می شود.
التهاب مزمن:
اغلب ما تصور می کنیم که التهاب فقط مربوط به قرمزی پوست در اطراف زخم یا محل گزیدگی است. البته این بخشی از فرآیند التهاب است و در واقع التهاب ترشح سیستمیک پروتئین های خون است که سیستم ایمنی را برای مقابله با خطر و جراحت آماده می کند. مانند کورتیزول، استرس ناشی از تنهایی نیز می تواند موجب مزمن شدن التهاب شود.

زندگی مجردی

مشکلات تنها زندگی کردن

رژیم غذایی نامناسب:
افرادی که تنها زندگی می کنند کمتر برای تهیه غذا و فکر کردن در مورد آنچه باید بخورند زمان صرف می کنند؛ بنابراین انتخاب و تهیه با دقت موادغذایی در زمان های تنهایی کمتر اتفاق می افتد.
عدم تمایل به ورزش کردن:
تماشای تلویزیون در مواقعی که گزینه سرگرم کننده دیگری وجود ندارد ترغیب کننده است، اما زمانی که تنهایی همیشگی شود، این سرگرمی واقعا آثار نامطلوبی خواهد داشت.
کارشناسان می گویند ورزش کردن یکی از موثرترین راه ها برای مقابله با احساس ناراحتی ناشی از تنها بودن است حتی  هم می تواند تفاوت چشمگیری به دنبال داشته باشد

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

عواقب و مشکلات زندگی مجردی برای مجردها

%d8%b9%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%a8-%d9%88-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%b1%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%b1%d8%af%d9%87%d8%a720

ABOUT THE AUTHOR