چرا بازاریابی علیه از خود ثمر اساسی تر است؟

پیش بینی می شود فروش تجارت الکترونیکی تا سال ۲۰۲۱ به ۴.۸ تریلیون دلار در بکلی جهان برسد؛ درنتیجه، فرصت اضافی برای رشد و ترقی ی تصرف وکارهای وابسته به بازرگانی الکترونیکی به حیات خواهد آمد. با این حال، بوسیله دلیل مشکلاتی مثل برندسازی دامن میانگین و تأکید بیش ازحد روی ثمر به جای بازاریابیآن، تقریبا از ۱۰ فروشگاه آنلاین هشت فروشگاه تو ۲۴ ماه اول شکست می خورند.

وجود محصول برای موفقیت محکم کسب وکار ضروری است؛ اما برندسازی کوفته در عصر دیجیتالی که همه چیز از اعتبار مدنی تا شناخت برند شکلی دیجیتالی به خود پژمرده اند، می تواند علیه را غیرمرتبط جلوه دهد. به گفته ی جیدن وو، مؤسس و مدیرعامل شرکت Vantura Cosmetics، کسب وکار تجارت الکترونیکی در حوزه ی متاع آرایشی گیاهی و ارگانیک می گوید:تر بهترین دشت نیست؛ بلکه شناخته شده ترین علیه است.

این باهم اتحاد کردن قبل از عرضه ی تا اینکه یک محصول، مظفر شد تعداد چشمگیری مخاطب ازطریق شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام جذب کند. این شرکت لوازم آرایشی با بودجه ی ۵ هزاره دلار و عاری عرضه ی تا اینکه یک محصول و عزب تو ناموس دو ماه به متجاوز از ۲۷ هزار دنبال کننده در اینستاگرام و ۶ هزاره دنبال کننده داخل فیسبوک و متجاوز از ۱۰ هزار ایمیل رسید.

شرکت Vantura از ابزارهای متعدد شبکه های مدنی ازجمله UNUM، اپلیکیشن پروگرام ریزی و سرایت محتوای دیجیتال، استفاده کرد که دیدگاه های داده محور را فراهم می کنند، برای کارمزد های تبلیغاتی با همدستی های دیگر شراکت و برای نمو مخاطبان از برنامه ی انتشار سازگار استفاده کرد. جیدن وو از استراتژی منحصربه فردی برای روش اندازی کسب وکار فیروز تجارت الکترونیکی تو بازار به شدت رقابتی روزی می برد. او می گوید:اولین شلنگ پس از سیاق اندازی تصرف وکار تجارت الکترونیکی، توسعه یا جست وجوی محصولی برجسته، اطمینان از عملکرد صحیح آن و سپس ساخت وب سایت و کانال اجتماعی است. تا اینجا همه چیز منیع است؛ اما همگی چیز بوسیله مرحله ی سپس وابسته است و بسیاری از تصرف وکارها بی آرامی در این مرحله انقراض می خورند. دلیل رونق Vantura Cosmetics تمرکز کنار تولید ثمر بی نقص نیست؛ بلکه چشم انداز برندسازی است.

هرچه بازرگانی الکترونیکی بوسیله جانب تجارت مدنی و سندیکای محتوای محصول پیش می رود، ایستگاه برندسازی به عنوان ابزاری قدرتمند و مرزی رقابتی بخاطر ظهور درون رقابت انبوه تثبیت می شود.ساختن چشم انداز

محتوا امپراتور است و ابتیاع چشم انداز به قطع ی فروش خودِ محصول وقار دارد. مصرف کنندگان می خواهند اندکی از جامعه ای باشند که تو شبکه های اجتماعی و در میان اتیکت محبوب مردم شناخته شده است. یکی از بهینه وضع ها بخاطر ایجاد چشم انداز در برندسازی، استفاده از محتوای مرتبط و سفارشی است.مقاله های مرتبط:برندسازی کسب وکار تجارت الکترونیک تو بازار مملو از رقیبراهنمای تام بازاریابی B2B

براساس بررسی ها، درصورت سفارشی شدن امتحان ی خرید، زمان تخصیص یافته به خرید آنلاین ۴۸ درصد تکثیر می یابد. این، یعنی آینده ی بازاریابی به برندسازی سفارشی موقوف است. برای برآورده ساختن ترجیح مشتریان باید ادبیات برند تشخیص پذیر برایشان تاسیس. وو می گوید:مقرری ی شما به عنوان صاحب کسب وکار، ابتیاع چشم انداز است نه فروش محصول. شما چشم انداز را می فروشید و محصول خودبه خود فروخته می شود. اکنون از خویشتن بپرسید: داستانتان چیست؟

چشم انداز Vantura Cosmetics پوست غریزی و درخشان و درنتیجه، اضافه اعتمادبه حین است. وو درادامه می گوید:هدف اصلی، توسعه ی فرهنگی برای صحت فیزیکی است، خیر صرفا حفظ استانداردهای سطحی رسانه ای.

در شرایطی که فشارهای اجتماعی روی سلاله جوان بود دارد، باید داستانی وجود داشته باشد که بخاطر بسیاری از مردم تشخیص پذیر و شناسایی شدنی باشد. تأثیر کلی شبکه های اجتماعی برنسل هزار و سلسله Z (متولدین اواسط ۱۹۹۰ تا اواسط ۲۰۰۰) پیامدهای شدیدی خواهد داشت و فشار اجتماعی به خشکی امدن دوش اکثریت اجتماع صبر دارد.

خلق داستان برند مرتبط می تواند به اندازه ی استراتژی های تبلیغاتی قرین تحلیل ارج تبدیل و عادت های ابتیاع مؤثر باشد؛ زیرا داستان ذاتا شخصی است. داخل روش بازاریابی و توزیع برندسازی، باید تکثیر شفیع های متاخر تولید و مصرف محتوا را غم در دیدن گرفت.توزیع و اعتبار اجتماعی

بسیاری از برندهای تجارت الکترونیکی تو مراحل مقدماتی ی کار خود براساس بودجه ی سد کفشی (منحصر کمینه منابع) کار می کنند. داستان برندی که بخاطر مخاطب ترسیم می کنید، مبنایی برای چگونگی توزیع روایت تو شبکه های اجتماعی و پلتفرم های محتوایی است. مدیریت کمپین بازاریابی تو مطلع کمی بغرنج است و با فشارهای فراوانی همراه است؛ درنتیجه، باید قبل از ارائه ی میوه استراتژی مفت توزیع را جست وجو کرد. وو می گوید:این مواجب ی شما است که مشارکت و ثمر خود را روی رادار مخاطب استراحت دهید. اگر فرصت اولیه بخاطر تبلیغات بی عیب را از مشت دادید، انتظار خروجی عمده ای نداشته باشید.

دشوار اصلی در ابداع استراتژی تبلیغاتی مؤثر دسترسی به کانال های محتوایی صحیح و تولید مشارکت نیکوترین است. وابستگی شبکه های مدنی و تجارت الکترونیکی در آینده افزایش خواهد یافت و مرز بین اپلیکیشن های موبایل و فروشگاه های وب و کانال های شبکه ی اجتماعی نیست خواهد شد. علاوه براین، به نقل از گزارش شاخص جهانی وب، سه نفر از هر ۱۰  نفر بخاطر نبض وجوی ثمر از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و ۲۴ درصد از مشتریان برای بدوی بار در شبکه های مدنی جزئیات جست وجوی برند را تطویل می دهند.اینفلوئنسرها می توانند متکی مخاطب به برند را تکثیر دهند

اشخاص معمولا با برندهای مطمئن کار می کنند و بخاطر اعتمادسازی لازم است اجتماع ای از شبکه های مدنی ساخت که از ادبیات و پیامی فاحش برخوردار هستند. کاربرد از اینفلوئنسرها (افراد مشهور درون شبکه های مجازی که بوسیله شفیع ی امر یا فعالیتی پدیدار به شهرت رسیده اند) روشی مؤثر و مظفر بخاطر اعتمادسازی برند است.

تعداد اینفلوئنسرها و پست های آن ها درون شبکه های مدنی بسی و بدیهی است با روانی کنونی، بازاریابی اینفلوئنسرها روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد. به نقل از شاخص جهانی وب، ۱۴ درصد از مصرف کنندگان دیجیتال مفروضات برند خود را ازطریق افراد اسمی در شبکه های مدنی به دست می آورند.

افراد نامدار در شبکه های اجتماعی طیف وسیعی از مخاطبان و پشت کنندگان را دارند و از دید مخاطبان اینفلوئنسرها افراد موجه و مطمئنی هستند. تصرف وکارها و تجارت های الکترونیکی کوچک شاید بودجه ی کافی را بخاطر استخدام اینفلوئنسرهای مشهور شبکه های مدنی نداشته باشند؛ اما افراد کم شناخته شده هم تأثیر مثبتی کنار برند خواهند گذاشت. ناموس اینفلوئنسرها همراه با چشم انداز برند می تواند بوسیله افزایش مخاطبان معاون یواش و برند مدنظر تجارت الکترونیکی را در میدان اشباع شده به صیت برساند و موضع محصول را درون میان پیشتازان صنایع تثبیت نرم.

برهان شکست بسیاری از برندهای تجارت الکترونیکی استفاده از طرح های پیچیده ی برندسازی بدون تمرکز آشکار است که بدون درنظرگرفتن تکامل بازرگانی الکترونیکی در عصر دیجیتال به دنبال کیفیت میوه خویشتن هستند. ساده سازی فرایند، عامل اصلی موفقیت بسیاری از برندهای تجارت الکترونیکی است. وو می گوید:چنانچه ازنظر استراتژیکی بر فرمان خود تمرکز کنند، همه چیز میسر به دید می رسد. لازم نیست صرفا انفراد نوآور باشید؛ بلکه عزب باید بوسیله مدل سازی و اجرای کارهایی بپردازید که حاصل بخش هستند.بیشتر بخوانید:برندها چگونه مقدار گذاری می شوند؟داستان گویی، ادوات باارزش برندها تو موفقیت کسب وکارراهنمای جامع وبلاگ نویسی بخاطر کسب وکارهای کوچکاخذ تشبیه کردن اعتماد الکترونیکی (ای نماد) پولی شدچرا تولید محتوای متنی ابد اهمیت دارد؟