<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1567204015-1643-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> همه چیز تو مورد معاملات یکی بخر دوتا ببر

Warning: file_put_contents(logs/1567204015-6241-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
گاهیSGHAROOOON اوقات در دنیای تبلیغات، یک جمله ی میسر قدرتی معادل هزاره فروشنده دارد و مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش می درنگ که تا اینکه فهمیده ترین خریداران نیز بخاطر یک کاستن سه گانه دلاری سه شایسته کردن در صف بایستند یا همدیگر را به خاطر یک تکه کیک رایگان کتک بزنند. ولی همان طور که از همیشه گفته اند، هیچگاه ارزانی بی جهت نیست و هیچگاه فروشنده ای اجناس خویشتن را برای منافع مردم حراج نمی کند و هدف اغلب آن ها ارتقای محصول و ترقی ی تصرف وکار است.

عبارت «یکی بخر، دوتا ببر»، از وسوسه کننده ترین جملاتی است که هر خریداری را جذب می کند تا حداقل یک جنین کالا را از نزدیک بررسی کند. اما چرا تعبیر ی «رایگان» چنین بار روانی تو ذهن خریدار ساختن می کند و آیا این معاملات واقعا مقدار دارند؟قدرت هیپنوتیزم زبان ی رایگان

دن آریلی، اقتصاددان رفتاری، آزمایش جالبی انجام داده که نتیجه ی آن را در تصویر بالا مشاهده می کنید. او داخل این آزمایش میزان فروش دو شکلات Hershey’s Kiss (شکلات سفید اثر جزیی) و Lindt truffle (شکلات قرمزرنگ) که کیفیت بهتری داشت را مقایسه کرد. آریلی درون اولین آزمایش (شمایل سمت چپ) شکلات سفیدرنگ را ۰.۰۱ دلار و شکلات قرمزرنگ را ۰.۱۵ دلار قیمت گذاشت، میزان فروش شکلات سفید رنگ جزیی ۲۷ درصد و میزان فروش شکلات قرمزرنگ ۷۳ درصد بود که باتوجه به چونی پایین تر شکلات سفید کاملا طبیعی است.

او در آزمایش دوم (تمثال سمت راست) قیمت شکلات سفید را مجانی و بها شکلات قرمز را همان ۰.۱۵ دلار گذاشت و این وعده نتیجه ی آزمایش کاملا عوض شد. شکلات سفید رنگ با اینکه کیفیت پایین رطوبت داشت ۶۹ درصد و شکلات قزل فام ۳۱ درصد فروش داشت. درواقع کلمه ی «مجانی» نتیجه ی این وارسی را کاملا برعکس کرد.

هنگامی که شخصی عزیمت خریداری کالایی را دارد، میزان خرسند خاطری که بابت مغازه گردی کردن کالایی به دست می آورد، درکنار هزینه ای که می پردازد تجزیه وتحلیل می کند. ولی آریلی ثابت کرد که کلمه ی رایگان، مزایای کالا را در مغز مردم بیشتر از قیمت واقعی آن بالا می برد و ناگهان شکلات سفیدرنگ به بهترین شکلات بازار تبدیل می شود.

درواقع انسان ها قربانی تأثیر مجانی بودن یک رخت می شوند و تقاضا بخاطر داشتن آن سرزده تو مغزشان افزایش پیدا می بطی ء. به عنوان شهید اغلب ما حاضر نیستیم یک تی شرت سفید رنگ بی کیفیت بخریم اما زمانی که همان تی شرت به صورت رایگان نمایش می شود حاضریم ساعت ها در صف بایستیم و حتی بخاطر داشتن آن شورش کنیم. آریلی می گوید:زمانی که کالایی همراه با عبارت رایگان ارائه می شود، مردم را چنان هیجان زده می بطی ء که جایی برای دخالت عقل و منطق در غرض گیری باقی نمی ماند.

خرده فروشان کاملا نسبت بوسیله این موضوع آگاه هستند و سال های سال است که تلاش می کنند با بوسیله فرمان بازی کردن عبارت «یکی بخر دوتا ببر» فروش محصولات خود را افزایش دهند. قاعده یکی بخر دوتا ببر

آگهی های تلویزیونی، ویترین مغازه ها و صفحه ی فرود وب سایت ها معمولا جایی است که این عبارت بوسیله چشم می خورد. منشأ این یکسره نامشخص است ولی تا اینجا باستانی ترین کاربرد آن مربوط به یک آگهی است که تو نامه ای در سال ۱۹۰۸ میلادی چاپ شده بود. مخاطبان هدف این آگهی خانم ها بودند که با خریدن یک لباس پشمی دو لباس پشمی تحویل می گرفتند. باتوجه به بها ها در آن زمان، پر پشت که بخاطر یک لباس پشمی درون این آگهی در نظر محزون شده وجود درواقع معادل قیمت دو لباس پشمی حیات.

طبق آمار تا به حال ۹۳ درصد فروشندگان از این راه حراج استعمال کرده اند و ۶۶ درصد آن ها از مولود راضی بوده اند. این مدل معاملات برای خرده فروشان بسیار جذاب است بجهت اجناس بی کیفیت خزانه خود را با نام لطف کردن داخل حق مشتری های وفادار، بوسیله فروش می رسانند.

به نشانی مثال خرده فروشی را در رویت بگیرید که قیمت هر شلوار جین مازاد برای خودشان ۲۰ دلار تمام شده است و هر شلوار جین در بازار ۱۰۰ دلار قیمت دارد. اگر آن ها اجناس را با ۵۰ درصد تقلیل عرضه کنند، منفعت حاصل از سودا هر شلوار ۳۰ دلار (۵۰ دلار منهای ۲۰ دلار) خواهد حیات. حال با حراج بوسیله سیاق یکی بخر دوتا ببر با مقدار ۱۰۰ دلار سود حاصل از بیع هر جفت شلوار همان نرخ است با این تباین که در هر معامله دو کالا فروخته شده است؛ درواقع هر معادله ۶۰ دلار منفعت دارد.

فروشنده ها از این مدل معاملات استقبال می کنند زیرا که روی کاغذ بوسیله نظر می رسد کالای دوم کاملا رایگان است اما در عمل این کالاها همان اجناسی هستند که تقاضای خریدشان پایین بوده، کارایی ندارند، بی کیفیت هستند خواه تاریخچه انقضایشان نزدیک است. مارک کوهن، مدیر تحقیقات لقمه فروشی دانشگاه کلمبیا می گوید:معاملاتی که کالای دوم را درصورت خرید کالای اول به رخساره رایگان ارائه می کنند، باعث می شوند خریدار بوسیله جزئیات توجهی نداشته باشد. مشتری کلمه ی رایگان را که می بیند، نسبت بوسیله فروش لوازم ترغیب می شود بدون اینکه قیمت اصلی آن را از نظر ریاضی حساب کند.

از رویت ریاضی بیش ساده است، درواقع شما دو کالا را با ۵۰ درصد کاستن می خرید، کالایی که معمولا قبل از عرضه ی این تخفیف، بها آن را اضافه داده اند.

چرا این معاملات معمولا بوسیله ضرر مردم است

بونی پاتون، مدیراجرایی شرکتی است که در زمینه ی انتظام تبلیغات فریبنده و بازاریابی ساختگی فعالیت می بطی ء. او یومیه تبلیغاتی اضافی را بررسی کرده و معتقد است باطن اغلب آگهی های یکی بخر دوتا ببر به خوبی ظاهرشان حلق و می گوید:تکنیک مشترک این طور معاملاتی این است که خرده فروش ها کالای اصلی را با بها فوقانی عرضه می کنند. به نشانی شهید فروشنده ای که لباسی را با عنوان یکی بخر دوتا ببر بوسیله قیمت ۴۰ دلار نمایش می نرم یعنی هر لباس را ۲۰ دلار می فروشد و درون عمل همچنین نرخ حقیقی هر لباس همان ۲۰ دلار است. موافق شکایات مطرح شده در مقدر شدن گزارش های مشتری، حداقل ۱۵۰ تک پرونده ی حقوقی از بیش از ۸۰ برند اسمی تو تماس با این روش تخفیف ثبت شده است.

تعدادی از معروف ترین آن ها عبارت اند از:

برگرکینگ: ساندویچ هایی را تحت نشانی یکی بخر دوتا ببر با ارزش ۳.۱۵ دلار ارائه می کرد درصورتی که تا پیش از این پیشنهاد، هر ساندویچ ۲.۱۶ دلار قیمت داشت.

MyPillow: بالین های خود را با تخفیف یکی بخر دوتا ببر نمایش می کرد درصورتی که نرخ آن ها را دو طبق افزایش داده بود.

VIsionWorks: پیشنهاد داده حیات که خریداران با خریدن هر عینک آفتابی، یک عینک آفتابی مجانی تحفه می گیرند درصورتی که مقدار هر عینک را ۴۰ درصد فراز برده بود.

Jos. A. A: Bank هر دست کت وشلوار خود را درون حراج یکی بخر دوتا ببر ۸۰۰ دلار می فروخت درصورتی که ارزش هر مشت ۶۰۰ دلار.

حیات معاملات یکی بخر دوتا ببر معمولا در مورد کالاهایی شبیه خمیردندان منطقی به رویت می رسد زیرا که بهره تک استفاده قرار می گیرند اما در مواردی که کالاهای مازاد تو انباری مانند لباس های بی کیفیت به عنوان کالای مجانی دوم عرضه می شوند و معمولا پول آن ها با بالا کشیدن ارج کالای اول تأمین می شود، کاملا به ضرر مشتری.

است مردم معمولا با نظر واژه ی رایگان از یک محصول دو عدد می خرند درصورتی که تنها به یکی از آن ها حاجت دارند و معمولا کالای دوم دور انداخته می. شود این موضوع حتی در تک طعام نیز صادق. است زمانی که یک پیتزا می خرید و دو پیتزا تحویل می گیرید، مقدماتی مجری را با اشتها می خورید ولی معمولا صدای زیر مردانه و رغبتی برای خوردن پیتزای دوم باقی نخواهد. ماند بوسیله طور کلی خریدن دو کالای مشابه عزب زمانی کاربرد دارد که واقعا به آن نیاز داشته باشید در غیر این رخساره نه تنها سودی ندارد بلکه ضرر بی آرامی خواهد.

داشت گوناگون مختلف تخفیف های

فریبنده تحویل رایگان بوسیله ازای خرید بیشتر از نرخ گلچین شده، یکی دیگر از کاستن های رایج فروشگاه های اینترنتی. است بسیاری از خریداران بوسیله سرود بهره مندی از تخفیف تحویل مجانی یک خواه چند کالای غیرضروری نیز خریداری می کنند تا مجموع خریدها به بیش از ۱۰۰ دلار برسد تا درنهایت از پرداخت پنج تا ۱۰ دلار نفقه ی ارسال معاف.

شوند فروشگاه های اینترنتی معمولا تخفیف های فریبنده ی خویشتن را با طرز های مختلف ارائه می. دهند به عنوان مثال لیوانی که ۱۰ دلار قیمت دارد و هزینه ی ارسال آن سه دلار است را با قیمت ۱۳ دلار و ارسال مجانی در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می. کنند یا مثلا کتابی که ۱۵ دلار ارج دارد را والا نشانی تاریخ رایگانی ارائه می کنند که هزینه ی ارسال آن بین ۱۵ تا ۲۰ دلار.

است همگی ی این کارها بوسیله این برهان است که تعبیر ی مجانی از نظر فصیح شناسی روی ذهن تأثیر می گذارد و مردم را نسبت بوسیله خرید آن ها ترغیب می یواش ولی همان طور که از ابد گفته اند هیچ ارزانی بی موجب نیست و قدیم منافع تصرف وکار نسبت بوسیله منافع مشتری ارجحیت.دارد بیشتر:بخوانید چرا بازاریابی میوه از خویشتن ثمر مهم پر حرارت است؟راهنمای تمامیت وبلاگ نویسی بخاطر تصرف وکارهای کوچکچرا تولید محتوای متنی ابد ابهت دارد؟راهنمای جامع ویدئو مارکتینگهرآنچه باید درمورد اینفلوئنسر مارکتینگ