<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1568473665-9968-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> چرا بازاریابی محصول از خویشتن میوه بنیانی نمدار است؟

Warning: file_put_contents(logs/1568473664-7210-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
پیش دماغ می شود فروش تجارت الکترونیکی تا سال ۲۰۲۱ به ۴.۸ تریلیون دلار در سراسر گیتی برسد؛ درنتیجه، فرصت زیادی بخاطر رشد و توسعه ی کسب وکارهای وابسته بوسیله تجارت الکترونیکی بوسیله بود خواهد آمد. با این حال، بوسیله دلیل مشکلاتی مثل برندسازی مافوق میانگین و تأکید بسیار ازحد روی محصول بوسیله جای بازاریابیآن، تقریبا از ۱۰ فروشگاه آنلاین هشت فروشگاه در ۲۴ ماه مقدمه شکست می خورند.

وجود محصول برای موفقیت پایدار کسب وکار ضروری است؛ اما برندسازی ضعیف در عصر دیجیتالی که همه چیز از اعتبار اجتماعی تا شناخت برند شکلی دیجیتالی بوسیله خود گرفته اند، می تواند محصول را غیرمرتبط جلوه دهد. به گفته ی جیدن وو، مؤسس و مدیرعامل شرکت Vantura Cosmetics، تصرف وکار تجارت الکترونیکی در حوزه ی متاع آرایشی گیاهی و ارگانیک می گوید:برنده نیکوترین محصول نیست؛ بلکه شناخته شده ترین ثمر است.

این انبازی قبل از نمایش ی حتی یک محصول، موفق شد تعداد چشمگیری مخاطب ازطریق شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام جذب کند. این همدستی لوازم آرایشی با بودجه ی ۵ هزار دلار و بدون عرضه ی حتی یک محصول و تنها در عرض دو ماه به بیش از ۲۷ هزار عقب کننده در اینستاگرام و ۶ هزار قفا کننده تو فیسبوک و متجاوز از ۱۰ هزار ایمیل رسید.

شرکت Vantura از ابزارهای متعدد شبکه های اجتماعی ازجمله UNUM، اپلیکیشن پروگرام ریزی و سرایت محتوای دیجیتال، استفاده کرد که دیدگاه های داده محور را مجهز می کنند، برای اجرت های تبلیغاتی با شرکت های دیگر شراکت و برای رشد مخاطبان از برنامه ی انتشار سازگار استعمال کرد. جیدن وو از استراتژی منحصربه فردی برای راه اندازی کسب وکار موفق تجارت الکترونیکی در بازار بوسیله شدت رقابتی بهره می برد. او می گوید:اولین شلنگ پس از روش اندازی کسب وکار تجارت الکترونیکی، توسعه یا خیز وجوی محصولی برجسته، اطمینان از عملکرد بی عیب آن و سپس پیدایش وب سایت و کانال مدنی است. تا اینجا همگی چیز برقرار است؛ اما همه چیز به کود ی بعد موقوف است و بسیاری از تصرف وکارها تیمار درون این بار شکست می خورند. دلیل رونق Vantura Cosmetics تمرکز پیاده شدن تولید علیه بی عیب نیست؛ بلکه چشم انداز برندسازی است.

هرچه تجارت الکترونیکی به جانب تجارت اجتماعی و سندیکای محتوای محصول پیش می رود، جایگاه برندسازی به نشانی ابزاری قدرتمند و مرزی رقابتی بخاطر ظهور در هم چشمی انبوه تثبیت می شود.ایجاد چشم انداز

محتوا سلطان است و سودا چشم انداز به اندازه ی خرید خودِ محصول اهمیت دارد. مصرف کنندگان می خواهند قدری از اجتماع ای باشند که در شبکه های مدنی و داخل میان اتیکت محبوب انسان شناخته شده است. یکی از بهترین رویه ها برای ایجاد چشم انداز داخل برندسازی، استفاده از محتوای مرتبط و سفارشی است.مقاله های مرتبط:برندسازی کسب وکار بازرگانی الکترونیک در میدان پر از رقیبراهنمای جامع بازاریابی B2B

براساس بررسی ها، درصورت سفارشی شدن تجربه ی خرید، زمان تخصیص یافته به خرید آنلاین ۴۸ درصد افزودن می یابد. این، یعنی آینده ی بازاریابی به برندسازی سفارشی وابسته است. برای برآورده ایجاد اولویت مشتریان باید داستان برند تشخیص پذیر برایشان ساخت. وو می گوید:وظیفه ی شما بوسیله عنوان صاحب کسب وکار، سودا چشم انداز است خیر فروش میوه. شما چشم انداز را می فروشید و دشت خودبه خود فروخته می شود. اکنون از خود بپرسید: داستانتان چیست؟

چشم انداز Vantura Cosmetics غشا طبیعی و درخشان و درنتیجه، افزایش اعتمادبه نفس است. وو درادامه می گوید:هدف اصلی، توسعه ی فرهنگی برای صحت فیزیکی است، خیر صرفا حفظ استانداردهای سطحی رسانه ای.

درون شرایطی که فشارهای اجتماعی روی طایفه کبیر وجود دارد، باید داستانی بود داشته باشد که بخاطر بسیاری از مردم تشخیص پذیر و خبر شدنی باشد. تأثیر کلی شبکه های مدنی برنسل هزاره و نسل Z (متولدین اواسط ۱۹۹۰ تا اواسط ۲۰۰۰) پیامدهای شدیدی خواهد داشت و ضیق مدنی کنار دوش اکثریت جامعه صبر دارد.

خلق شعر برند مرتبط می تواند به اندازه ی استراتژی های تبلیغاتی مانند تفریق نرخ تبدیل و ضابطه های خرید مؤثر باشد؛ زیرا داستان ذاتا شخصی است. داخل متد بازاریابی و توزیع برندسازی، باید تکثیر واسطه های متاخر تولید و مصرف محتوا را اندوه در نظر گرفت.توزیع و اعتبار اجتماعی

بسیاری از برندهای بازرگانی الکترونیکی تو مراحل اولیه ی فرمان خود براساس بودجه ی سد کفشی (تخصیص ناچیز منابع) امر می کنند. داستان برندی که بخاطر مخاطب ترسیم می کنید، مبنایی بخاطر چگونگی توزیع روایت در شبکه های اجتماعی و پلتفرم های محتوایی است. مدیریت کمپین بازاریابی داخل ابتدا کمی مشکل است و با فشارهای فراوانی همراه است؛ درنتیجه، باید قبل از عرضه ی میوه استراتژی مناسب توزیع را جست وجو کرد. وو می گوید:این مواجب ی شما است که مشارکت و علیه خویشتن را روی رادار مخاطب قرار دهید. اگر فرصت نخستین برای تبلیغات صحیح را از دست دادید، خواست خروجی اساسی ای نداشته باشید.

شاق اصلی درون خلق استراتژی تبلیغاتی مؤثر دسترسی به کانال های محتوایی صحیح و تولید مشارکت بهینه است. ارتباط شبکه های مدنی و بازرگانی الکترونیکی درون آینده افزایش خواهد یافت و سرحد بین اپلیکیشن های موبایل و فروشگاه های وب و کانال های شبکه ی اجتماعی محو خواهد شد. علاوه براین، به نقل از گزارش شاخص جهانی وب، سه گانه نفر از هر ۱۰  نفر برای ضربان وجوی محصول از شبکه های اجتماعی استعمال می کنند و ۲۴ درصد از مشتریان بخاطر بدوی بار داخل شبکه های اجتماعی جزئیات خیز وجوی برند را شرح می دهند.اینفلوئنسرها می توانند توکل مخاطب به برند را افزایش دهند

اشخاص معمولا با برندهای تامین فقره می کنند و برای اعتمادسازی لازم است جامعه ای از شبکه های مدنی پیدایش که از شعر و پیامی بی پرده برخوردار هستند. کاربرد از اینفلوئنسرها (افراد معروف در شبکه های مجازی که به واسطه ی کار خواه فعالیتی معین بوسیله نام رسیده اند) روشی مؤثر و فیروز برای اعتمادسازی برند است.

تعداد اینفلوئنسرها و پست های آن ها تو شبکه های اجتماعی وافر و بدیهی است با سیلان کنونی، بازاریابی اینفلوئنسرها روز به روز افزایش نمودار خواهد کرد. به نقل از شاخص جهانی وب، ۱۴ درصد از مصرف کنندگان دیجیتال اطلاعات برند خود را ازطریق افراد مشهور تو شبکه های مدنی بوسیله دست می آورند.

افراد مشهور در شبکه های اجتماعی طیف وسیعی از مخاطبان و دنبال کنندگان را دارند و از دید مخاطبان اینفلوئنسرها افراد موجه و مطمئنی هستند. کسب وکارها و تجارت های الکترونیکی کوچک شاید بودجه ی کافی را برای استخدام اینفلوئنسرهای مشهور شبکه های اجتماعی نداشته باشند؛ اما افراد کمتر شناخته شده غم تأثیر مثبتی بر برند خواهند گذاشت. اعتبار اینفلوئنسرها همراه با چشم انداز برند می تواند به افزایش مخاطبان معاون کند و برند مدنظر تجارت الکترونیکی را در میدان سیری شده بوسیله شهرت برساند و موقعیت علیه را در میان پیشتازان صنایع تثبیت نرم.

دلیل ضعف بسیاری از برندهای تجارت الکترونیکی استفاده از طرح های پیچیده ی برندسازی عاری تمرکز آشکار است که عاری درنظرگرفتن تکامل تجارت الکترونیکی در عصر دیجیتال به عقب کیفیت علیه خود هستند. سهل سازی فرایند، عامل حقیقی موفقیت بسیاری از برندهای تجارت الکترونیکی است. وو می گوید:اگر ازنظر استراتژیکی بر کار خود تمرکز کنند، همگی چیز ساده به نظر می رسد. لازم نیست صرفا فردی نوآور باشید؛ بلکه عزب باید به میزان سازی و اجرای کارهایی بپردازید که نتیجه حصه هستند.بیشتر بخوانید:فراگیری ماشین کالاهای پس سفیر شده را پیش از خرید آن ها پیش بینی کردبرندها چگونه قیمت گذاری می شوند؟داستان گویی، ابزار باارزش برندها در موفقیت کسب وکارراهنمای جامع وبلاگ نویسی بخاطر تصرف وکارهای کوچکاخذ نماد تکیه الکترونیکی (ای نماد) پولی شد