<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1568735490-5319-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> چرا بازاریابی محصول از خود ثمر رادیکال تر است؟

Warning: file_put_contents(logs/1568735489-4776-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
پیش بینی می شود معامله تجارت الکترونیکی تا سال ۲۰۲۱ بوسیله ۴.۸ تریلیون دلار داخل بکلی گیتی برسد؛ درنتیجه، فرصت یدکی برای رشد و توسعه ی تصرف وکارهای وابسته به بازرگانی الکترونیکی به وجود خواهد آمد. با این حال، بوسیله دلیل مشکلاتی مثل برندسازی زیر میانگین و تأکید متجاوز ازحد روی میوه به جای بازاریابیآن، تقریبا از ۱۰ فروشگاه آنلاین هشت فروشگاه تو ۲۴ ماه مبدا شکست می خورند.

وجود میوه برای موفقیت پایدار کسب وکار ضروری است؛ اما برندسازی ضعیف در عصر دیجیتالی که همه چیز از حرمت اجتماعی تا شناخت برند شکلی دیجیتالی به خود محزون اند، می تواند علیه را غیرمرتبط جلوه دهد. به گفته ی جیدن وو، مؤسس و مدیرعامل شرکت Vantura Cosmetics، کسب وکار تجارت الکترونیکی داخل مملکت ی رخت آرایشی گیاهی و ارگانیک می گوید:پر حرارت بهترین محصول نیست؛ بلکه شناخته شده ترین محصول است.

این شرکت قبل از ارائه ی حتی یک محصول، قاهر شد تعداد چشمگیری مخاطب ازطریق شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام جذب کند. این شرکت کالا آرایشی با بودجه ی ۵ هزار دلار و عاری عرضه ی حتی یک میوه و تنها در عرض دو ماه به بیش از ۲۷ هزاره دنبال کننده در اینستاگرام و ۶ هزاره پشت کننده تو فیسبوک و بیش از ۱۰ هزار ایمیل رسید.

شرکت Vantura از ابزارهای متعدد شبکه های مدنی ازجمله UNUM، اپلیکیشن برنامه ریزی و نشر محتوای دیجیتال، استفاده کرد که دیدگاه های داده محور را فراهم می کنند، برای اجرت های تبلیغاتی با باهم اتحاد کردن های دیگر شراکت و بخاطر رشد مخاطبان از پروگرام ی انتشار سازگار استعمال کرد. جیدن وو از استراتژی منحصربه انفراد برای سیاق اندازی کسب وکار قاهر تجارت الکترونیکی تو راسته به شدت رقابتی بهره می برد. او می گوید:اولین گام پس از راه اندازی کسب وکار بازرگانی الکترونیکی، توسعه یا خیز وجوی محصولی برجسته، اطمینان از عملکرد صحیح آن و سپس ساخت وب سایت و کانال اجتماعی است. تا اینجا همه چیز درست است؛ ولی همگی چیز به وعده ی بعد وابسته است و بسیاری از تصرف وکارها هم در این مرحله شکست می خورند. برهان رونق Vantura Cosmetics تمرکز به خشکی امدن تولید دشت بی عیب نیست؛ بلکه چشم انداز برندسازی است.

هرچه تجارت الکترونیکی به سمت بازرگانی اجتماعی و سندیکای محتوای میوه پیش می رود، جایگاه برندسازی به عنوان ابزاری قدرتمند و مرزی رقابتی برای ظهور در رقابت متراکم استقرار می شود.ایجاد چشم انداز

محتوا امپراتور است و معامله چشم انداز به قطع ی ابتیاع خودِ دشت اهمیت دارد. استعمال کنندگان می خواهند بخشی از جامعه ای باشند که در شبکه های اجتماعی و تو میان فرهنگ محبوب انسان شناخته شده است. یکی از بهینه طرز ها برای ایجاد چشم انداز تو برندسازی، استعمال از محتوای مرتبط و سفارشی است.مقاله های مرتبط:برندسازی کسب وکار تجارت الکترونیک در میدان مملو از رقیبراهنمای تمامیت بازاریابی B2B

براساس بررسی ها، درصورت سفارشی شدن تجربه ی خرید، زمان تخصیص یافته بوسیله معامله آنلاین ۴۸ درصد افزایش می یابد. این، یعنی آینده ی بازاریابی به برندسازی سفارشی وابسته است. برای برآورده خلق کردن اولویت مشتریان باید شعر برند امتیاز پذیر برایشان ساخت. وو می گوید:وظیفه ی شما بوسیله عنوان صاحب کسب وکار، ابتیاع چشم انداز است نه فروش دشت. شما چشم انداز را می فروشید و محصول خودبه خویشتن فروخته می شود. حالا از خود بپرسید: داستانتان چیست؟

چشم انداز Vantura Cosmetics غشا غریزی و با هوش و درنتیجه، اضافه اعتمادبه نفس است. وو درادامه می گوید:مرام اصلی، توسعه ی فرهنگی برای صحت فیزیکی است، نه صرفا حفظ استانداردهای سطحی رسانه ای.

داخل شرایطی که فشارهای اجتماعی روی نسل بالغ حیات دارد، باید داستانی حیات داشته باشد که برای بسیاری از آدم تشخیص پذیر و اطلاع شدنی باشد. تأثیر کلی شبکه های مدنی برنسل هزار و نسل Z (متولدین اواسط ۱۹۹۰ تا اواسط ۲۰۰۰) پیامدهای شدیدی خواهد داشت و فشار اجتماعی پهلو دوش اکثریت جامعه قرار دارد.

ساختن رمان برند مرتبط می تواند به اندازه ی استراتژی های تبلیغاتی مانند تحلیل نرخ تغییر و قانون های ابتیاع مؤثر باشد؛ زیرا داستان ذاتا شخصی است. در روش بازاریابی و توزیع برندسازی، باید افزایش میانجی های جدید تولید و استفاده محتوا را غم تو دیدن گرفت.توزیع و احترام اجتماعی

بسیاری از برندهای بازرگانی الکترونیکی در مراحل اولیه ی فرمان خود براساس بودجه ی سد کفشی (تخصیص ناچیز منابع) کار می کنند. داستان برندی که بخاطر مخاطب ترسیم می کنید، مبنایی برای چگونگی توزیع روایت در شبکه های اجتماعی و پلتفرم های محتوایی است. مدیریت کمپین بازاریابی تو مبدا کمی دشوار است و با فشارهای فراوانی همراه است؛ درنتیجه، باید قبل از ارائه ی محصول استراتژی کم ارزش توزیع را نبض وجو کرد. وو می گوید:این وظیفه ی شما است که شرکت و محصول خویشتن را روی رادار مخاطب راحتی دهید. اگر فرصت نخستین برای تبلیغات صحیح را از دست دادید، گرایش خروجی رادیکال ای نداشته باشید.

دشوار اصلی در ایجاد استراتژی تبلیغاتی مؤثر دسترسی به کانال های محتوایی صحیح و تولید مشارکت بهینه است. ارتباط شبکه های اجتماعی و تجارت الکترونیکی داخل آینده افزودن خواهد یافت و مرز بین اپلیکیشن های موبایل و فروشگاه های وب و کانال های شبکه ی مدنی محو خواهد شد. علاوه براین، به نقل از گزارش شاخص جهانی وب، سه نفر از هر ۱۰  نفر برای خیز وجوی محصول از شبکه های اجتماعی مصرف می کنند و ۲۴ درصد از مشتریان بخاطر بدوی جنین در شبکه های اجتماعی جزئیات نبض وجوی برند را شرح می دهند.اینفلوئنسرها می توانند اعتماد مخاطب به برند را اضافه دهند

اشخاص معمولا با برندهای مطمئن کار می کنند و بخاطر اعتمادسازی لازم است جامعه ای از شبکه های اجتماعی ساخت که از داستان و پیامی مشخص برخوردار هستند. استفاده از اینفلوئنسرها (افراد مشهور داخل شبکه های رمزی که بوسیله شفیع ی کار یا فعالیتی مشخص به معروفیت رسیده اند) روشی مؤثر و مظفر برای اعتمادسازی برند است.

تعداد اینفلوئنسرها و پست های آن ها درون شبکه های اجتماعی بی اندازه و بدیهی است با روند کنونی، بازاریابی اینفلوئنسرها روز به روز افزایش معلوم خواهد کرد. به نقل از متمایز جهانی وب، ۱۴ درصد از مصرف کنندگان دیجیتال داده ها برند خود را ازطریق افراد اسمی در شبکه های اجتماعی به دست می آورند.

افراد نامی تو شبکه های اجتماعی طیف وسیعی از مخاطبان و عقب کنندگان را دارند و از دید مخاطبان اینفلوئنسرها افراد موجه و مطمئنی هستند. تصرف وکارها و تجارت های الکترونیکی کوچک شاید بودجه ی کافی را برای استخدام اینفلوئنسرهای مشهور شبکه های مدنی نداشته باشند؛ ولی افراد کمتر شناخته شده هم تأثیر مثبتی بر برند خواهند گذاشت. عزت اینفلوئنسرها همراه با چشم انداز برند می تواند به افزایش مخاطبان کمک یواش و برند مدنظر بازرگانی الکترونیکی را درون راسته اشباع شده به شهرت برساند و موضع ثمر را در میان پیشتازان صنایع تثبیت کند.

دلیل شکست بسیاری از برندهای بازرگانی الکترونیکی استفاده از طرح های پیچیده ی برندسازی بدون تمرکز آشکار است که بدون درنظرگرفتن تکامل تجارت الکترونیکی در عصر دیجیتال بوسیله دنبال کیفیت محصول خویشتن هستند. میسر سازی فرایند، عامل حقیقی توفیق بسیاری از برندهای تجارت الکترونیکی است. وو می گوید:اگر ازنظر استراتژیکی کنار کار خویشتن تمرکز کنند، همه چیز ساده به نظر می رسد. لازم زدودن صرفا فردی نوآور باشید؛ بلکه عزب باید به مدل سازی و اجرای کارهایی بپردازید که نتیجه پاره هستند.بیشتر بخوانید:یادگیری سامان کالاهای پس سفیر شده را پیش از خرید آن ها پیش بینی کردبرندها چگونه قیمت گذاری می شوند؟داستان گویی، ابزار باارزش برندها در توفیق کسب وکارراهنمای تمامیت وبلاگ نویسی بخاطر کسب وکارهای کوچکاخذ تشبیه کردن اعتماد الکترونیکی (ای نماد) پولی شد