چرا تولید محتوای متنی همیشه ابهت دارد؟

بازاریابی محتوا حدود ۱۰ سال پیش بوسیله عنوان یکی از نحو های بازاریابی شناساندن شد و آن زمان، تعداد کمی از بازاریابان، مفهوم و ظرفیت این راه جدید بازاریابی را درک کردند. اینکه یک کسب وکار بتواند در مقدماتی برخورد آنلاین خود با مشتری، تأثیر نیکوکاری روی او بگذارد، بهترین سرمایه گذاری آن ها در بخش بازاریابی محسوب می شود.

بااین حال عده ای پیش بینی کرده بودند که بازاریابی محتوا و محتوای متنی با مرور زمان محبوبیت خود را از دست خواهد انصاف و روش های جدیدتر بازاریابی قرین اینفلوئنسر مارکتینگ و محتوای ویدئویی جای آن را خواهند گرفت؛ که البته اشتباه تفکر می کردند. نتایج نظرسنجی از بیش از هزاران بازاریاب نشان می دهد هرقدر کسب وکارها مهارت بیشتری در تولید محتوای متنی پیدا می کنند، بازاریابی به این نحو نیز تأثیر بیشتری تو بهبود کسب وکار می گذارد. داخل ادامه، به مطالعه بیشتری دلایلی می پردازیم که مدال می دهند چرا محتوای متنی هنوز اندوه تأثیرگذار است و باید قطعی محزون شود.

۱- حدود ۴۱ درصد بودجه ی بازاریابی برای تولید محتوا استمقاله ی مرتبط:بازاریابی محتوا و هر آن چه باید در مورد برنامه ریزی و اجرای بهینه آن بدانید

مقابل خراج ی نظرسنجی ها، سال گذشته تصرف وکارها تنها ۲۳ درصد از بودجه ی بازاریابی خود را به بازاریابی محتوا ویژه داده بودند؛ درصورتی که در سال جدید، این رقم به ۴۱ درصد افزایش ظاهر کرده است. این یعنی تنها خلال یک سال، بودجه ی اختصاص داده شده بوسیله بازاریابی محتوا حدود ۷۸ درصد تکثیر معین کرده است. همچنین مولود ی نظرسنجی از بازاریابان قاهر صنعتی (b2b) نیز علامت می دهد که این افراد ۴۰ درصد از بودجه ی بازاریابی را به تولید محتوا اختصاص داده اند.

نکته ی جالب این است که حدود دو سوم از شرکت کنندگان نظرسنجی پیش دماغ کرده اند سال آینده بودجه ی مربوط به تولید محتوا را افزایش خواهند انصاف. حال شاید این سؤال پیش بیاید که منظور از تولید محتوا، چه نمونه محتوایی است؟

محتوای متنی باوجود تغار هایی که با آن می شود، هنوز امپراتور است و بین انواع استاندارد های بازاریابی مشابه بازاریابی ایمیلی، پست های شبکه های مدنی و محتوای ویدئویی، رله اول را دارد. ۹۸ درصد از بازاریابان درون نظرسنجی اطلاع دادن کردند که محتوای متنی اولین اولویت آن ها است. ۷۲ درصد تولید محتوای ویدئویی را اولویت می دهند و تنها ۲۶ درصد تقدم اول را روی تولید محتوای تعاملی در شبکه های اجتماعی گذاشته اند.

محتوای متنی و بلاگ ها، تفویض اول ۷۷ درصد بازاریابان در سال جاری هستند و بعد از آن، سئو و بازاریابی ایمیلی با ۴۵ و ۴۲ درصد درون رله دوم و سوم صبر دارند، درحالی که عزب ۴۰ درصد آن ها محتوای ویدئویی را به عنوان رجحان اول بازاریابی تو سال جاری انتخاب کردند.

۲- بازاریابی محتوا به طور فزاینده با اهداف تجاری تو ارتباط است

نتیجه ی تحقیقات اسمارت اینسایتز نشان می دهد بازاریابی محتوا به عنوان تأثیرگذارترین فعالیت درون شرایط فعلی و آینده ی کسب وکار از سوی بازاریابان گزینش شده است. اما بازاریابی محتوا با چه هدفی در کسب وکارهای متنوع مصرف می شود؟۷۶ درصد از همدستی کنندگان، آگاهی از برند را بوسیله عنوان هدف نهایی از تولید محتوا اعلام کردند۶۱ درصد از شرکت کنندگان، تولید لید یا سرنخ را به نشانی هدف نهایی از تولید محتوا اعلام کردند۳۹ درصد از انبازی کنندگان، گشایش نتیجه ی خیز وجو تو موتورهای جست وجو را بوسیله عنوان هدف بازپسین از تولید محتوا اعلام کردند

نتایج بوسیله دست آمده از نظرسنجی شگفت انگیز است و نیز نشان می دهد محل مدیران نسبت به بازاریابی محتوا تبدیل کرده است. پنج سال پیش، بازاریابی محتوا عزب با هدف بهبود پیدا کردن رتبه ی سایت داخل حاصل ی موتور جست وجو انجام می شد اما امروزه حتی نحوه ی اندازه گیری نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بازاریابی محتوا تغییر کرده است:۸۹ درصد از انبازی کنندگان بوسیله پشت افزایش ترافیک وب سایت بوده اند۶۵ درصد به پشت بهبود رتبه ی سئو بوده اند۶۲ درصد بوسیله عقب افزایش تعداد مشترکان سایت بوده اند

عزب ۵۱ درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند که بوسیله پشت تکثیر بیع بوسیله عنوان بها بازگشت سرمایه ی محتوا بوده اند. این یعنی بازاریابان متوجه شده اند که بازاریابی محتوا درون کامل مدت جواب می دهد.

۳- مصرف از جستجوی صوتی تو حال افزایش است

استفاده از جستجوی صوتی یا فرمان صوتی در حال افزایش است و اغلب مردم از الکسا یا سیری می خواهند آهنگ مورد دیدن آن ها را پخش درنگ یا پیش بینی وضعیت آب وهوا را بوسیله آن ها نشان دهد. روزبه روز بوسیله تعداد طرفداران این روش جست وجو افزوده می شود و بازاریابان باید توجه بیشتری به آن داشته باشند.

درحال حاضر، بیش از یک میلیارد جستجوی صوتی در هر ماه ازطریق دستیارهای صوتی انجام می شود و همچنین مقابل گزارش مایکروسافت، دو ثالث کاربران گوشی های هوشمند، به طور نیکو و روزانه از آن ها مصرف می کنند. بازاریابان، این روش جستجوی جدید را تا چه اندازه جدی خمود اند؟

سال گذشته، عزب ۱۱ درصد از بازاریابان، جستجوی صوتی را تو استراتژی بازاریابی محتوا شمارش کردند و مابقی بازاریابان هیچ اطلاعی ندارند که چگونه باید این کار را عمل دهند:۶۲ درصد از بازاریابان معتقدند هنوز نمی نبوغ در تک مزایای سرمایه گذاری روی جستجوی صوتی نظر قطعی داد۴۲ درصد از آن ها نیز گفتند که درون سال جدید، جستجوی صوتی را به وضع های بازاریابی خود افزودن خواهند کرد

پیش دماغ می شود سال آینده، میزان ۵۰ درصد از جستجوها به عارض صوتی انجام شوند؛ این یعنی بهینه سازی محتوا و افزودن کلمه های کلیدی صوتی به متن، وقار یدکی پیدا خواهد کرد.محتوای متنی هنوز اندوه پادشاه استمقاله ی مرتبط:آینده بازاریابی محتوا چگونه است

یکی دیگر از دلایل محبوبیت محتوای متنی، بوسیله گویا شناسی آدم ها مربوط می شود. محتوای متنی نه عزب ساده ترین روش تولید محتوا از نظر زمان و هزینه برای تصرف وکارها است، بلکه همه ی ما درون مدرسه یاد گرفته ایم که اطلاعات را با خواندن کسب کنیم و اینترنت نقش پررنگی در این زمینه داشته است.

تحقیقات همچنین علامت داده است که دوده متاخر نسبت بوسیله دوده پیش از خود، تعلق ی بیشتری به قرائت کردن تاریخ دارد و خواندن اعلام جدید را بوسیله تماشای آن ترجیح می دهد. بنابراین می استعداد گفت محتوای متنی هنوز اندوه طرفداران زیادی دارد و بازاریابان نباید این حقیقت را بی سابقه بگیرند.بیشتر بخوانید:معرفی کتاب ماشین محتوا نوشته دن نوریسچرا بازاریابی محصول از خود ثمر مهم نم است؟استراتژی بازاریابی خویشتن را آزمایش و بهینه سازی کنیدچگونه محتوایی برای جذب مشتری بیشتر بنویسیم؟‍‍همه چیز درباره خبرنگار شدن: سخت و شیرین دنیای اعلام