تغییرات صنعت تبلیغات، فرصت های کسب وکاری جدید خلق می نرم

امروزه، بیش از هر زمان دیگری اهمیت خلاقیت و نوآوری درون کسب وکارها به چشم می خورد. خلاقیت، دیگر تنها بوسیله معنای عنصری در هنر محسوب نمی شود. بوسیله بیان دیگر، هر حصه کسب وکار، از مدیریت عامل تا بازاریابی و تا اینکه علوم داده، بخاطر پیشرفت نیاز بوسیله خلاقیت دارند. مشارکت ها امروز بیش از هر زمان به افرادی نیاز دارند که نوآوری داشته باشند، داخل حل مسائل صنف ای اجرا کنند و راهکارهای بهترین توسعه دهند. همه ی آن موارد، خلاقیت را درون صدر احاطه های مورد احتیاج فراغت می دهد.مقاله های مرتبط:آینده تبلیغات چگونه خواهد بود؟نگاهی به بازار تبلیغات دیجیتال ایران و زیرساخت های موقوف

در نتیجه ی اضافه شدید احتیاج بوسیله خلاقیت، این عنصر، امروز بیش از همیشه به ابزارها، داده ها و سیستم های صحیح وابسته شده است. بوسیله علاوه، ماجراجویی درون دنیای خلاقیت، نیاز بوسیله ذهنیتی آرام دارد که تو شرایط کمبود ابزارها، شایان دسترسی محو. از کلکسیون ابزارهای مهمی که توسط اکثر طراحان، افراد خلاق و تولیدکننده های محتوا مورد استفاده استراحت می گیرد، می قابلیت به Adobe Creative Cloud اشاره کرد که ابزارهای مورد نیاز را به رخساره یک جا به آن ها عرضه می درنگ. مجموعه ی ارائه شده، مقیاس ای بارز از قابلیت های مورد نیاز برای عرضه ی بهترین تجربه ی کاربری به مشتریان است.

ادوبی سال ها درون تولید ابزارهای خلاقانه و مخصوص طراحی، فعالیت کرده است. در دوران کنونی همچنین که تولید محتوا بوسیله ترکیبی از داده و نحو نمایش خلاقانه ی آن تعبیر می شود، این شرکت تلاش می کند تا تسهیم خود را از بازار، اضافه دهد. آن ها با راهکارهای جدید، جدیت می کنند تا فضایی مناسب را برای تولید، عرضه و اشتراک محتوا (خصوصا در تبلیغات) درون اصالت شرکت ها و افراد قرار دهند.

به هرحال، استفاده از ابزارهای ادوبی برای تولید و ابونمان محتوای تبلیغاتی، راهکار مشترک بسیاری از باهم اتحاد کردن های کوچک و مبصر جهان است؛ البته، درون برخی مناطق، دسترسی آسان به آن ابزارها امکان پذیر نیست و شاید سرمایه ی مورد نیاز نیز تو وارستگی سازمان نباشد. به هرحال، شعار از مثال سرقت کردن ادوبی و ابزارها آن بود که شرکت ها و افراد، باید ابزارهایی مناسب را برای فعالیت های تبلیغاتی در دنیای امروز انتخاب کنند که تو ادامه، به شرایط و دلایل آن می پردازیم.

برگزینی ادوات مناسب

همدستی همدستی های مایکروسافت، SAP و ادوبی، سرویسی به معروفیت Open Data Initiative را ایجاد کرده است که کاربران با استفاده از آن، می توانند داده های خویشتن را در پلتفرم های مختلف آن مشارکت ها به وجه اشتراک مجله بگذارند. همین رویکرد ساده، تا چند ثانیه پیش یکی از چالش های واقعی شرکت ها داخل تولید محتوا بود. بن اشنایدر، مدیر محصول حصه IT باهم اتحاد کردن آندر آرمور، درباره ی مصرف از ابزارهای هماهنگ داخل بازاریابی و تولید محتوا می گوید:ما بوسیله منبعی ثابت و واحد برای داده ها و داده ها حاجت داشتیم. شعار آن بود که محلی مشترک خلق کردن شود تا هر فرد، بوسیله نیاز تک نظر خود بوسیله راحتی دست جلوه گر کند. استفاده از Adobe Experience Manager، مقدار یدکی در زمان مورد حاجت تیم ها برای بارگذاری فایل ها و موارد دیگر، صرفه جویی کرد. 

انبازی سیلزفورس همچنین تنخواه گذاری روی مدیریت محتوا را شروع کرده است. آن ها سرمایه گذاری و دستاوردهای موفقی در حوزه ی CRM داشته اند و امروز، تصمیم به تغییر علت محزون اند. به هرحال، CRM همچنین داخل دنیای فناوری عهد خاص خود را داشت که بوسیله ممارست رو به خاتمه می جوی.

هوشمندی کاربردی

استفاده از ابزارهای بهینه برای افزایش اتوماسیون و هوشمندی فرایندها داخل کسب وکار، نقطه ی جیره مهم دیگر کسب وکارها محسوب می شود. امروزه، فرایندهای بسیاری حتی در بحث های بازاریابی حاجت به خودکارسازی دارند که ابزارهای متنوع و کاربردی زیادی نیز برای آن ها عرضه شده است. فرایندهای محتوایی، از تولید و انبازی نیروها پژمرده تا عرضه و بهینه سازی، نیاز به مدیریت و بعضا اتوماسیون دارند. محتوای تولید و مدیریت شده، تجربه ی کاربری یکپارچه ای را تو تمامی حوزه ها و موضع ها برای کاربران ساختن می نرم. هوشمندسازی و اتوماسیون، نیاز مبرم تبلیغات در دنیای امروز است

سیلزفورس اراده دارد تا با همکاری Sitescore، مدیریت دستی کنونی را بهبود ببخشد و هرچه بیشتر، بوسیله راهکارهای ادوبی نزدیک شود. به هرحال، همگی ی همدستی های بزرگ تقلا می کنند تا فرایندهای مدیریت و اتوماسیون داده و محتوا را بهبود ببخشند. امروزه همگی می دانیم که محتوا بدون داده، تنها معنوی جذاب دارد و داده، بدون (طراحی) محتوا، تنها تعدادی عدد بی مجرد می شود.روزی برداری از تغییرات

هر زمان که تغییری بنیانی در نحوه ی تولید محتوا، تبلیغات، شعار گیری و ارتباط با مشتریان در بازار رخ دهد، فرصت های مناسبی برای تصرف درآمد و حتی راه اندازی کسب وکار نیز ایجاد می شود؛ البته، قطعا نمی قابلیت با تأسیس استارتاپ خواه گروه های کوچک، بوسیله سرعت با شرکت های بزرگی همچون ادوبی و سیلزفورس رقابت کرد. به هرحال، صنعت تبلیغات غصه مثل سئو که ۲۵ سال پیش ظهور پیدا کرد، تغییرات چشمگیری را پیش رو دارد و می توان با درنظرگرفتن آن ها، فرصت های آتی را نخجیر کرد.

فرصت اصلی دنیای تصرف وکار در روزی برداری از تغییرات دنیای تبلیغات، داخل رقابت با شرکت های بزرگ نهفته حلق. در عوض، تیم های کوچک باید بتوانند راهکارهایی بهینه را برای خودشان پیاده کنند تا به مرور، شاید آن ها را به سرویس یا خدماتی تام توسعه دهند. نکته ی اساسی تو این مسیر، درک تغییرات فرایند تولید محتوا تو جهان امروز است که نیازها به ابزارها را همچنین دگرگونی خواهد داد.بیشتر بخوانید:نرم افزارهای انباشته از تبلیغ، ۸ میلیون کاربر گوگل پلی را فریب داده اندفیسبوک و گوگل احتمالا به ارائه ارزش داده های کاربران مجبور می شوندیادگیری ماشین چگونه به بازاریابی کمک می کند؟اکثر کاربران از طریق مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش تبلیغات فیسبوک معارفه ندارندگوگل ۲.۳ میلیارد تبلیغ را در سال ۲۰۱۸ پاک کرد