بنرهای تبلیغاتی به گوشی های سامسونگ می آیند؟

اسکرینSGHAROOOON شات جدیدی که بوسیله لطافت روبرو شده و به رابط کاربری وان یوآی ۲/۵ سامسونگ (Samsung One UI 2.5) نسبت داده شده است مطالبه می نرم این شرکت سرود دارد بنرهای تبلیغاتی را به گوشی های هوشمند خویشتن بیاورد. آن طور که به نظر می رسد، تبلیغات موردبحث به اپلیکیشن های پیش فرض سامسونگ و حتی ورق ی قفل گوشی اضافه خواهند شد.

براساس ادعاها سامسونگ منظور دارد فعلا بنرهای تبلیغاتی را روی گوشی های اقتصادی خانواده های گلکسی A A و گلکسی M به نمایش. دربیاورد اسکرین شات پیدا شده نمونه ای از تبلیغات را نشان می دهد؛ تو این اسکرین شات تایمری ۱۵ ثانیه ای روی صفحه ی قفل می. بینیم این یعنی کاربر مجبور است پیش از بازکردن وسیله حتما تبلیغات را به مدت ۱۵ حین تماشا.

نرم مقیاس ی دیگر بنری را نشان می دهد که در درون اپلیکیشن آب و هوای گوشی های سامسونگ به نمایش درآمده. است هر دو تبلیغی که به آن ها اشاره کردیم به زبان کره ای بوسیله ارائه درآمده. اند این موضوع به صورت غیرمستقیم اضافه شدن تبلیغات را به گوشی های سامسونگ در کره تأیید می کند، بااین حال فعلا علنی نیست که این تبلیغات قرار است بخاطر کاربران بین المللی بی آرامی علامت داده شوند یا.

خیر برای مشاهده اسکرین شات های ارتفاع در ابعاد اصلی روی آن ها کلیک

کنید افرادی به نمایندگی از نمایندگی ی اجبار ی سامسونگ پیش تر تو ماه اکتبر بیانیه ای منتشر. کردند تو بیانه ی موردبحث بوسیله مراد سامسونگ برای اضافه کردن بنرهای تبلیغاتی به رابط کاربری وان UI اشاره شده. بود سامسونگ درون بیانیه ی موردبحث اطلاع دادن کرد مشیت دارد ازطریق درآمد این تبلیغات، قابلیت هایی جدید بوسیله گوشی ها بیاورد و عرضه ی پایدار سرویس های مختلف را وجهه. 

درنگ تاکنون اطلاعات بسیار کمی درمورد One UI.2 5 سامسونگ منتشر شده. است در شایعه ای پیشین اعلام شد رابط کاربری موردبحث قرار است ناوبری ازطریق ژست های حرکتی را بوسیله لانچرهای متفرقه غصه. بیاورد گمان می دهیم گوشی های خانواده ی گلکسی نوت ۲۰ اولیه مایه های مجهز به One UI.2 5.

باشند دیدگاه شما کاربران زومیت در این مبنا چیست؟بیشتر:بخوانید شیائومی پتنت گوشی هوشمند مجهز به دو نمایشگر و دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی ثبت کردگلکسی Z فلیپ 5G در ویدئویی متاخر دیده شدگلکسی نوت 20 و نوت 20 پلاس کم ارزش تر از مدل های نوت 10 خواهند بودنتایج بنچمارک وان پلاس نورد داخل پایگاه داده گیک بنچ رویت شدعبارت های مذاکره برانگیز مانند Blacklist در کرنل لینوکس دگرگونی می