تمامی اعلامیه کنندگان درون گوگل باید هویت خود را بی پرده کنند

گوگل چند روز پیش در اطلاعیه ای اعلام کرد قانونی جدید بخاطر تبلیغات وضع کرده است. پهلو این اساس، گوگل از تمامی مشارکت های اعلان کننده می خواهد هویت خود و کشورشان را کاملا مشهود کنند. این قانون پیش خیس تنها برای تبلیغات سیاسی صدق می کرد؛ ولی ظاهرا گوگل غرض گرفته آن را به تمامی تبلیغات تعمیم دهد.

امروزه، به علت همه گیری ویروس کرونا مشکلات یدکی برای افراد و انبازی ها پیش آمده است. شرایط طاسی دنیا به گونه ای است که امروزه عظمت اطلاع دادن مربوط به کرونا دوچندان شده و تو همین زمینه برخی رسانه ها امکان پذیر است تکاپو کنند برای جذب بازدید بیشتر، اطلاعات نادرست از این بلای ناگهانی بوسیله کاربران نمایش دهند. به همین دلیل، گوگل به منظور جلوگیری از بروز این اتفاق، قانون جدید خود را برای تعیین هویت کامل تبلیغ کنندگان وضع کرده است. روال گلچین هویت کسب و کارها پیش تر تنها بخاطر تبلیغات سیاسی برقرار بود

از تابستان امسال به مرورزمان توضیحات مربوط به تبلیغ کنندگان به سواری جست و جوی گوگل اضافه می شود و برای کاربران در دسترس خواهد وجود. این ضابطه راحتی است اول برای شرکت های حاضر در ایالات متحده ی آمریکا و پس ازآن دیگر شرکت ها در نقاط مختلف دنیا متین شود. 

به برهان روال یادشده شرکت های مختلف پیش از اینکه بتوانند تبلیغات خودشان را درون گوگل شروع کنند، باید کاملا تعیین هویت شوند. انبازی ها بدین مشیت باید اسناد مرتبط به کسب و امر خود و هویت و کشور محل اقامتشان را هویدا و برای گوگل ارسال کنند. به تعاقب اجرایی شدن طریق جدید، کاربران خواهند توانست تو موتور جست و جو هویت شریک شدن ها را مشاهده کنند. کاربران برای مشاهده ی جزئیات مربوط بوسیله هویت مشارکت ها، تنها کافی است روی گزینه ی About the advertiser کلیک کنند. 

گوگل داخل بیانیه ی جدید خود می گوید:این تغییر جدید به کاربران امکان می دهد ساده تر بفهمند در ظهر تبلیغاتی که در اتومبیل جست و رود گوگل می بینند، چه کسی قرار دارد. بدین ترتیب، کاربران خواهند توانست درباره ی تبلیغات گوگل بوسیله شکلی آگاهانه خیس تصمیم بگیرند. قاعده جدید با اطلاع افراد سودجو و محدودکردن توانایی های آن ها، به تضمین سلامت اکوسیستم تبلیغات دیجیتال کمک شایانی می کند.

در تمثال بالا، می توانید نحوه ی مشاهده ی جزئیات مربوط به شرکت های تبلیغ کننده را در اتومبیل نبض و جوی گوگل مشاهده کنید.

تعیین هویت تبلیغ کنندگان فاتحه درون سال ۲۰۱۸ برای تبلیغات دیپلماتیک آغاز شد و اکنون به بقیه ی تبلیغات آمده است؛ البته اعمال این شیوه بخاطر تمامی تبلیغات زمان به خشکی امدن خواهد بود و قرار نیست بوسیله زودی شاهد آن باشیم. گوگل می گوید تکمیل فرایند اعمال این قانون روی تمامی تبلیغات ممکن است چند سال کشش بکشد. گوگل در اطلاعیه ی متاخر خویشتن می گوید قصد دارد مشارکت های متنوع را براساس محوریت فعالیت آن ها اولویت بندی کند. این شرکت ها در دسته های مختلفی نظیر فروشنده ی محصول و درخت سرو و ارائه ی محتوای اطلاع رسانی یا آموزشی و قمار و مراقبت های بهداشتی صبر می گیرند. اعمال سر متاخر روی تمامی تبلیغات مقدور است چند سال طول بکشد

گوگل به عارض خودکار به شریک شدن های مختلف وقوف می دهد باید هویت خودشان را تعیین کنند. افراد و همکاری هایی که اطلاعیه ی گوگل را دریافت کنند، برای ارائه ی اطلاعاتشان یک ماه وقت دارند. اگر در این بازه ی زمانی یک ماهه معلومات لازم ارائه نشود، افراد و شرکت های یادشده امکان ایفا تبلیغات را تو گوگل نخواهند داشت.

گوگل از مدتی پیش از برخی شرکت ها درخواست کرده است اسناد ویژه ای برای اثبات داشتن مجوزهای صنف ای ارائه دهند؛ اما تا قبل از انتشار این اطلاعیه ی جدید، اهالی مانتین ویو بوسیله شکلی گسترده و تو مقیاس بزرگ از تبلیغ کنندگان نخواسته بودند هویتشان را معلوم کنند. خبرگزاری بالن استریت ژورنال سال گذشته با ترویج گزارشی اعلام کرد سیاهه کسب و کارهای ساختگی موجود داخل گوگل مپس به استاندارد درخورتوجهی افزایش پیدا کرده و همین موضوع باعث خلق کردن مشکلاتی بخاطر گوگل شده است. این مشکلات داخل حالی پیش آمده اند که گوگل هموار جدیت می درنگ ازطریق کارهایی بسان ایمیل کردن کارت پستال، هویت تصرف و کارها را مشخص یواش. گوگل پیش تر سابقه ی مسدودکردن تبلیغات ارائه شده ی برخی شریک شدن ها را در زمینه هایی نظیر مراکز استعداد بخشی دارد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی محاکمه جدید گوگل چیست؟زومیت را تو شبکه های اجتماعی ظهر کنید:اینستاگرام توییتر یوتیوب تلگرامبیشتر بخوانید:بیگانگان و فرازمینی ها داخل تمدن های باستانی؛ آیا چنین چیزی ممکن است؟دسترسی به ترلو برای کاربران ایرانی قطع شداپل جزئیات فاز مقدمه صندوق تأمین سرمایه ساختمان خود را منتشر کردتراشه های آلدرلیک اینتل مبتنی پهلو مدل سازی big.LITTLE خواهند بودبخش ویدیو و تبلیغات ویدیویی بازار چه خدماتی بوسیله کاربران و کسب وکارها ارائه می کند؟