اوبر روی سقف تاکسی های خویشتن تبلیغات ارائه می دهد

اوبر تصمیم خمود است واحد تصرف وکاری جدیدی اسلوب اندازی درنگ که هزاران اعلان دیجیتال را روی سقف خودروهای طرف پیمان نامه با این مشارکت ارائه می دهد. ادویک (AdWeek) داخل گزارشی جزئیات واحد تبلیغاتی اوبر موسوم بوسیله Uber OOH Powered by Adomni را تطویل قسط که در مرحله ی ابتدایی است و از آغاز آوریل سال جاری، تبلیغات را روی خودروهای کوشا درون آتلانتا و دالاس و فینیکس آمریکا عرضه می دهد. باتوجه بوسیله زمان ترویج گزارش و خبر، احتمال اینکه با کذب آوریل روبه رو باشیم، بسیار ناچیز خواهد بود. بوسیله هرحال تصمیم اوبر برای ورود بوسیله دنیای تبلیغات (تقریبا) سنتی، دوست داشتنی و جالب به دید می رسد.

رانندگان اوبر و Uber Eats درون وهله ی ابتدایی، بخاطر نصب بیلبورد دیجیتالی روی سقف خودروهایشان ۳۰۰ دلار و درادامه، بوسیله ازای بیش از ۲۰ ساعت رانندگی با بیلبورد در هر هفته ۱۰۰ دلار دریافت می کنند. نمایشگرها علاوه بر علامت دادن تصاویر ثابت هشت ثانیه ای، ویدئوهای تبلیغاتی نیز ارائه می دهند. ادویک در بخشی از گزارش خود می نویسد هم اینک برخی از خودروهای کوشا داخل سه منطقه ی آزمایشی اوبر، به بیلبوردهای تبلیغاتی مهیا هستند. آن ها درحال حاضر فقط تبلیغ های عمومی را نمایش می دهند تا بوسیله ممارست خودروهای جدید هم بوسیله برنامه افزایش شوند.مقاله های مرتبط:اوبر ۲۴۰ شمار کاربری را برای کنترل عالمگیر ویروس کرونا تعلیق کردبرنامه اوبر بخاطر خلق کردن سرویس تاکسی هوایی داخل سال ۲۰۲۳ در حال ترفیع است

زیرمجموعه ی Uber OOH (مخفف Out Of Home) بوسیله دنبال درآمدزایی از قضیه تبلیغاتی است که از مدت ها پیش شروع شد؛ ولی اوبر درآمدی از آن کسب نکرد. یکی از استارتاپ های قرص درون سان فرانسیسکو از سال ۲۰۱۸ فاتحه به حکم کرد و بوسیله رانندگان اوبر و لیفت امکان داد روی سقف خودروهایشان، تبلیغات عرضه دهند. استارتاپ مذکور زمان حال به نام Firefly تو پنج دهات فعالیت می نرم. به هرحال، پروگرام ی جدید اوبر باعث می شود غول تاکسی های اینترنتی به جریان درآمدی ابتکاری وارد شود و از آن روزی ببرد.

اوبر که در مه ۲۰۱۹ سهام خود را بوسیله عارض اشتراکی نمایش کرد، از آن زمان دشواری های متعددی برای تبدیل به کسب وکاری سودده تعاقب سر گذاشت. آن ها با ساختارشکنی جهانی داخل صنعتی تاکسی رانی، نیروی فرمان کم قیمت بها را به کسب وکار خود جذب کردند. البته اوبر هنوز به سودآوری نرسیده است و تنها تو یک منفصل از سال ۲۰۱۸، خسارت پنج میلیارددلاری گزارش کرده است. آن ها در سرویس تحویل غذای خویشتن با خسارت طولانی فعالیت می کنند و اخیرا نیز مجبور شده اند ۳۵۰ نفر از نیروهای خود را تعدیل کنند. درنهایت در موقعیتی که هر دلار درآمد عظمت دارد، توسعه ی قضیه درآمدی جدید اهمیت یدکی خواهد داشت و شاید تبلیغات روی سقف تاکسی ها، جلال زیادی برای اوبر پیدا کند.

درحال حاضر، شریک Adomni روی تاکسی های سنتی داخل سرتاسر آمریکا تبلیغات نمایش می دهد و بخاطر نشان دادن نحوه ی نمایش تبلیغات روی سقف خودروهای اوبر، ویدئوهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی منتشر می بطی ء. اعلامیه دهندگان می توانند نمایش تبلیغ را به صورت آنلاین و برای خودروهای دردسترس بخرند. سپس، محتوای تبلیغاتی ازطریق اینترنت برای بیلبورد روی خودرو طرف قرارداد ارسال می شود.

برت بیکر، مدیر برنامه ی جدید تبلیغاتی اوبر، در ایمیلی بوسیله رسانه ها درباره ی استراتژی جدید گفت:پس از مطالعه ایده که تقریبا بیش از یک سال طول کشید، به این خراج رسیدیم که اکنون بهینه زمان برای رونمایی شبکه ی تبلیغاتی جدید است و هیچگاه شریکی تیمار بهتر از Adomni نبود. تخصص آن ها داخل کسب وکار نمایش تبلیغات و سودا برنامه ریزی شده ی تبلیغات ارزش زیادی برای ما دارد.

دستور کار ی جدید اوبر به نوعی شبیه به زنده شدن مفهومی قدیمی بوسیله نظر می رسد. اولین تاکسی ها در آمریکا داخل دهه ی ۱۹۱۰ متولد شدند و اوبر حدود یک صد بعد و با ایده ی اپلیکیشن، در کسب وکار آن ها ساختارشکنی کرد. تبلیغاتی که روی تاکسی ها نمایش داده می شدند، از سال ۱۹۹۰ تو آمریکا وجود داشتند و ایده ی جدیدی نیستند. دراین میان، اوبر نمی خواهد از بازار پردرآمد آن ها بی بهره بماند.بیشتر بخوانید:پوستر محصولات جدید ریلمی بخاطر رویداد فردا منتشر شدتوییت آویشن کوک بوسیله مناسبت نهمین سالگرد درگذشت استیو جابزفیسبوک دربرابر تصمیم نهادهای دولتی مبنی بر جداشدن واتساپ و اینستاگرام از خود دفاع می کندگرگ جازویاک دستیار ارشد بازاریابی اپل شدایلان ماسک در اول امید چندانی به موفقیت تسلا و اسپیس ایکس نداشت