بخش ویدیو و تبلیغات ویدیویی بازار چه خدماتی به کاربران و کسب وکارها نمایش می کند؟

بازار نزدیک بوسیله دو سال است که سرویس اختصاصی ویدیویی خود را راه اندازی کرده است. این سرویس با تمرکز به خشکی امدن نیاز روزافزون جامعه به استعمال محتوای ویدیویی، تصمیم دارد تا با ارائه ی محتوای رایگان، سهم خود را در راسته مصرف کننده اضافه دهد. تعداد زیادی از محتوای دردسترس بخش ویدیوی بازار، رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه یا سودا وجه اشتراک مجله ازسوی کاربر ندارد. درواقع همگان بازار مدل درآمدی مبتنی بر نمایش تبلیغات را بخاطر درخت سرو خود گزینش کرد که بوسیله نام AVOD شناخته می شود. در مقیاس های این چنینی (که استاندارد ی آن را درون یوتیوب بی آرامی می بینیم) داخل حین تماشای ویدئو، تبلیغات به کاربر ارائه داده می شود که درآمدزایی را برای ارائه دهنده ی سوریس به همراه دارد.

اما سرویس ویدیوی AVOD کافه بازار، با دیگر فعالان مشابه همچون یوتیوب، تباین اساسی دارد. تفاوت اصلی را می قابلیت در نوع محتوای پخش شده در سرویس مشاهده کرد. داخل آپارات و یوتیوب، محتوا توسط خویشتن کاربران تولید و منتشر می شود. درنتیجه شاید نتوان تمامی محتوای موجود در سرویس های سابق الذکر را از نوع حرفه ای و باکیفیت دانست. میدان تصمیم دارد تا تنها محتوای پرمیوم مشابه فیلم و سریال را در سرویس خویشتن نمایش نرم و تبلیغات را همچنین تنها در فیلم ها و سریال های جدید (و البته مجانی) بوسیله کاربران نمایش می دهد.

بازار همچنین بخشی از محتوای اختصاصی خویشتن را به رخ پولی در سرویس ویدئو عرضه می کند. از میان محتوای موجود در این دسته می نبوغ بوسیله فیلم و سریال با دوبله ی عام بازار اشاره کرد. کاربر برای مشاهده ی فیلم های مذکور، باید نفقه ی مجزایی را برای خرید آن ها صیقلی کند. بوسیله خاطر همین پرداخت هزینه، تبلیغاتی داخل محتوای ویدیویی پولی نمایش داده نمی شود.

سرویس ویدیوی راسته اکنون به قیافه یکپارچه درون اپلیکیشن اصلی شرکت (راسته) نمایش می شود. ۴۴ میلیون کاربر اپلیکیشن موبایلبازار، بوسیله استراحت به محتوای پرمیوم ارائه شده در سرویس، دسترسی دارند. این سیاست را می قابلیت نتیجه ی تمرکز فعلی آویشن بازار روی VOD در پلتفرم موبایل دانست. راسته پلتفرمی یکپارچه محسوب می شود و کاربران پلتفرم های دیگر شبیه تلویزیون هوشمند یا کامپیوتر می توانند با استفاده از نسخه ی وب نیز، بوسیله محتوای ویدیویی حزن دسترسی داشته باشند.تبلیغات در سرویس ویدئو میدان

تبلیغ دهنده ها در درخت سرو ویدیوی بازار، دو قسمت قسمت کردن هستند. کمی از آن ها محتوایی را بخاطر افزایش آگاهی برند خود به رخساره تبلیغات ویدیویی در خلال محتوای اصلی ارائه می دهند و برخی دیگر، نصب اپلیکیشن را تبلیغ می کنند که درصورت تفویض کاربر، اپلیکیشن آن ها در پس اساس گمارش می شود. این قسمت قسمت کردن ها بوسیله معروفیت تبلیغات جاهل پرفورمنسی و پرفورمنسی داخل جمیع میدان شناخته می شوند.

تبلیغات پرفورمنسی (گمارش اپلیکیشن)

در این مدل تبلیغات و بوسیله لطف ماهیت اپ استور بودن بازار، بدون خارج کردن کاربر از هوا تماشای ویدئو عملیات گمارش اپلیکیشن رخ می گیرد. پس از آغاز پخش ویدئو توسط کاربر، تبلیغ ویدیویی پخش می شود و درون همین حال همچنین کلید (کال داخل اکشن) نصب در پایین ویدئو قرار می گیرد. با زدن روی دکمه ی نصب، پیغامی مبنی بر دانلود اپلیکیشن پس ازآن از بسته شدن پلیر نمایش داده خواهد شد. پس از خروج کاربر از ویدئو نیز نصب اپلیکیشن داخل پس بن رخساره می گیرد. تو صورتی که کاربر تمایلی بوسیله تماشای تبلیغ نداشته باشد، بعد از ۱۰ ثانیه کلید «رگه کردن» جلوه گر می شود که با لمس آن امکان حذف اعلامیه و ارائه محتوای ویدیویی مدنظر فراهم می شود.

درون ارائه تبلیغاتی پرفورمنسی، کاربر به صصفحه یا لندینگ جدیدی قاصد نمی شود و بدون هرگونه اختلالی در امتحان ی تماشای ویدئو، فرایند دانلود و نصب اپلیکیشن صورت می گیرد.تبلیغات جاهل پرفورمنسی (آگاهی برند)

این تبلیغات متشابه به معیار های در حال پخش در صداوسیما است و برای ایجاد آگاهی میان مخاطبان استعمال دارد. قرین سایر پلتفرم ها، بازار نیز آمار و اطلاعات گسترده ای اعم از تعداد نمایش، تعداد فشرده شدن کلید رد کردن، تعداد دفعات بسته شدن ویدئو و استاندارد تماشای تبلیغ را دراختیار تبلیغ دهنده راحتی می دهد. این تبلیغات دکمه کال تو اکشن ندارد؛ اما مثل تبلیغات صداوسیما کال تواکشن های جاهل پرفورمنسی قرین SMS به شماره ا ی خاص خواه ربط تلفن را می توان تعبیه کرد. نزدیک ترین میزان ی اجنبی تبلیغات جاهل پرفورمنسی آگاهی برند، هولو (hulu) است که برندهای بزرگی برای تبلیغات و ساختن آگاهی تصرف و فرمان خویشتن طی تماشای فیلم و سریال تبلیغ از آن نصیب می برند.

مینا چراغ مدیر بازاریابی بخش ویدئو بازار

تو حال فراهم اعلامیه دهندگان می توانند پس از توافق، ویدیوی تبلیغ مد دیدن خود را برای بازار ارسال کنند تا در محتواهای مدنظر پخش شود. در امتداد همچنین میدان به ارسال گزارش هایی دقیق از بازخورد تبلیغ و استاندارد تعامل کاربران با آن خواهد پرداخت. بوسیله گفته ی مینا چراغ مدیر بازاریابی مدخل ویدئو بازار، نظارت بر اعلامیه دهنده ها و محتوای آن ها همچنین بوسیله رخ مستقیم داخل تیمی مخصوص محتوای ویدیویی انجام می شود. بوسیله علاوه، همین تیم تو مراحل مدل سازی کمپین و تفویض بسته های تبلیغی درکنار تبلیغ دهنده هستند تا بهینه انتخاب را برای عرضه مؤثر تبلیغات داشته باشد. وی در ادامه درباره ی یکدلی تیم محتوای ویدیویی با اعلامیه دهنده می گوید:هنگامی مراجعه ی تبلیغ دهنده ای به بازار، یکی از مدیران تیم ویدئو بازار به نعوظ اختصاصی اسیر مسائل و نیازهای او می شود. ما درون بازار، نیازهای او را استخراج می کنیم و براساس حجم های موجود درون بستر تبلیغات او را برای اجرای بهتر کمپین راهنمایی می کنیم.اعلامیه دهنده ها می توانند جنسیت و دسته های سنی مختلفی را کمال مطلوب کمپین خود صبر دهند

تبلغ دهنده هایی که از سرویس ویدیوی کافه میدان استفاده می کنند، درحال حاضر توانایی هدف گیری کاربران درون قسمت قسمت کردن های نوجوان و بزرگسال را دارند. البته پروگرام های ترقی ای، هدف گیری براساس جنست و قسمت قسمت کردن سنی را به زودی در گستره ی وسیع تری دراختیار تبلیغ دهنده ها فراغت می دهد.مقاله های مرتبط:رسانه تعاملی خواه VOD چیست و چه خدماتی برای کسب وکارها دارد؟آموزش تبلیغات تو نبض وجوی همگان راسته

تبلیغات داخل محتوای ویدیویی موجود در سرو کافه بازار، در سه بازه ی زمانی نمایش داده می شوند. این پیکربندی به تبلیغ دهنده امکان می دهد تا ابتدا، میانه و خاتمه ویدیوی حقیقی را برای ارائه اعلامیه خود انتخاب کنند. تبلیغ های ابتدای ویدئو (پری رول) که قطعا با آن ها داخل سرویس های ویدیویی قرین یوتیوب بارها برخورد کرده اید، یکی از موثرترین گوناگون تبلیغات ویدیوی هستند که قطعا نفقه ی بالاتری را هم برای تبلیغ دهنده به همراه خواهند داشت. بوسیله برهان شرایط و زمان نمایش این دسته از تبلیغات، پری رول میان مشتریان و در مقایسه با میدرول و پست رول متجاوز محبوب تیز است و بازار همچنین توجه ویژه ای به این ایستگاه تبلیغاتی دارد.

باتوجه به اینکه محتوای پرمیوم همگان راسته شامل فیلم و سریال و محتوای اختصاصی (نمونه هایی مشابه برنامه ی کلاسیکو) می شود، درنتیجه کاربران اغلب با محتوایی کامل روبه رو هستند. به همین دلیل پیش بینی می شود تعداد جایگاه های تبلیغ داخل میانه ی ویدیوی اصلی (میدرول) افزایش برملا نرم و تبلیغ دهنده ها امکان بیشتری برای نمایش درون آن جایگاه داشته باشند.

آویشن ویدیوی بازار درحال مهیا تمرکز خود را روی تبلیغ های ویدیویی متمرکز کرده است. البته تحقیق و ترقی برای یافتن وضع های کاربردی دیگر نمایش تبلیغات و ارائه ی خدمات فراخ تر، همواره ادامه خواهد داشت. درنهایت می قابلیت پیش بینی کرد که انواع تبلیغات دیگر مخصوص محتوای ویدیویی مانند بنر بی آرامی به زودی به سرو ویدیوی کافه راسته اضافه شوند.