اپل با همکاری هنرمندان عکاس و آهنگساز، ویدیوهای تبلیغاتی جدیدی منتشر کرد

اپل ویدیوهای جدیدی را داخل کانال رسمی یوتیوب خود منتشر کرد که استعمال از کامپیوترهای مک را در فرایندها و وظایف کاربردی متمرکز بر تولید محتوا و خلاقیت نشان می دهد. یکی از ویدیوها با انبازی جیمز بلیک آهنگساز و دیگری با مشارکت تایلر میشل عکاس مخلوق و منتشر شد.

ویدیوهای جدید، بخشی از کارزار تبلیغاتی اپل به نام Behind the Mac هستند که درون آن ها هنرمندان گوناگون از کامپیوترهای مک به عنوان جزء مهمی از اجرای سیلان کار کننده و تولید محتوای خود استفاده می کنند. تایلر میشل که در ویدیوی اول اپل دیده می شود، عکاسی اهل نیویورک است. ویدیوی اپل، فرایند عکاسی پرتره و ویرایش آن را داخل کشش ۲۴ ساعت از فقره میشل علامت می دهد.

در ویدیوی میشل، مراحل عکاسی در در آپارتمان او ادا می شود. او برگ موردنظر برای عکاسی متداول و فشن را در آپارتمان خود تنظیم کرده است که محتوی انواع دوربین و نورپردازی و البته یک کامپیوتر مک بوکمی شود. میشل پس از چند سری از عکاسی، آن ها را به مک بوک نقل مکان می کند و تا نیمه های شب، مبتلا تصحیح های نهایی روی عکس ها می شود. در ویدیوی تبلیغاتی، نرم ادوات فتوشاپ به عنوان ابزار بهسازی عکس کاربرد می شود.

ویدیوی دوم روی عمر و کار یک آهنگساز به صیت جیمز بلیک متمرکز می شود. او در این ویدئو با کاربرد از کند وسایل Logic Pro X، آهنگی به نام Ask For More می سازد. او قبلا بی آرامی تو ویدیوهای مشابهی با اپل شریک کرده بود که یکی از آن ها مراحل ساخت آهنگ Are You Even Real را نمایش می داد. تو ویدیوی جدید هم دوربین های کنترل از راه دور تو استودیوی شوهردار بلیک نصب شده اند تا او آهنگ جدید را با مصرف از کامپیوتر مک بوک و نرم افزار مخصوص، بسازد. این ویدئو تیمار ۲۴ ساعت از فرایند کارگر هنرمند را مدال می دهد و آهنگ، روزگار یک بامداد آماده می شود.بیشتر بخوانید:تاریخ دقیق نمایش آیفون 12 و آیفون 12 پرو پیدا شدآیفون 12؛ بهینه گزینه برای پشتیبانی از اینترنت 5Gسامسونگ تو ماه آگوست جایگاه شروع پرفروش ترین سازنده گوشی هوشمند را به مشت آوردبرخلاف اخبار اپل ، پلتفرم های استریم چروک رویداد Hi, Speed را پخش نکردندیک افشاگر تک توکل: اپل ۲۷ آبان رویداد دیگری برگزار می نرم