نسخه متاخر اپلیکیشن اسپاتیفای در اپل واچ امکان پخش موسیقی را بدون آیفون مهیا می کند

AاپلGHAROOOON واچ کاربردهای زیادی به ویژه بخاطر ورزش کاران دارد؛ ولی جبر به جفت کردن آن بوسیله آیفون بخاطر استفاده از سرویس ها زمان بر است. البته نسخه ی سلولی اپل واچ تا حدی وابستگی اپل واچ به آیفون را برطرف کرده است؛ ولی کاربران برای استعمال از اپلیکیشن های میانجی گر تو اپل واچ بوسیله پیشگاه گوشی های آیفوننیاز دارند.

درواقع، در اپلیکیشن های شفیع گر توسعه دهندگان باید اپلیکیشن مستقلی بخاطر اپل واچ ارائه کنند تا کاربران را برای استفاده از خدماتشان، از جفت کردن این شایسته کردن هوشمند به آیفون بی نیاز کنند. حال در میان این توسعه دهندگان، اسپاتیفای برای تسهیل دسترسی کاربرانش در اپل واچ و ارتقای تجربه ی کاربری مشت بوسیله کار شده است. امروز، اسپاتیفای اعلام کرد تو حال عرضه ی نسخه ی مستقلی از این اپلیکیشن تو اپل واچ است.مقاله ی مرتبط:بیست نکته که هر کاربر اپل واچ باید بداند

از این پس، کاربران اسپاتیفای با کاربرد از وای فای و شبکه ی دیتا می توانند بدون حاجت بوسیله گوشی اپل واچ خود را به هدفون ها متصل کنند و از این سرو موسیقی ثانیه فعالیت و دویدن یکروز ببرند.

اسپاتیفای آزمایش روی تغییرات متاخر را از ابتدای سال سیال میلادی فاتحه کرده و حالا خبردار مراحل بازپسین شده است. دو سال پیش، این سرویس استریم موسیقی اولین نسخه ی اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ را با قابلیت های محدود نمایش کرده وجود و کاربران برای مصرف از آن به آیفون نیاز داشتند.

اسپاتیفای اولین سرویسی زدودن که تجربه ی پخش رها موسیقی را برای کاربران اپل واچ فراهم می کند؛ چراکه پیش از این داخل فوریه سال جاری، پاندورا، سرویس استریم اپل، این قابلیت را عرضه کرده بود. اسپاتیفای اطلاع دادن کرد تغییرات جدید اپلیکیشن این سرویس در اپل واچ با به روزرسانی متاخر ارائه می شود و به زودی دردسترس تمامی کاربران فراغت می گیرد.بیشتر بخوانید:به زودی سامسونگ به فعالیت اپلیکیشن برگردان S S Translator خاتمه می دهدمایکروسافت اکسل را بخاطر پشتیبانی از اپل سیلیکون به روز کردامکان ارسال پیام های ناپدیدشونده به واتساپ افزودن شداپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز مجانی شده (اند ۱۴)آبان اپل پلتفرم تست فلایت را بخاطر مک ارائه خواهد