|  | 

سرگرمی و تفریحی

با معده پر هرگز رابطه جنسی برقرار نکنید

با معده پر هرگز رابطه جنسی برقرار نکنید

در زمان پُری نباید برقرار کنید و آمیزش جنسی باید زمانی باشد که سه ساعت از خوردن غذا گذشته باشد. همچنین گفته می شود که بعد از فرد نباید فعالیت شدید داشته باشد و همچنین نباید مایعات سرد بنوشد و یا نباید دوش سرد بگیرد.

 

یک کارشناس طب سنتی با تشریح نکاتی درباره آمیزش جنسی از دیدگاه طب سنتی گفت: آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد.
سید جواد علوی درباره آمیزش جنسی صحیح از دیدگاه طب سنتی اظهار کرد: اگر رابطه جنسی بر اساس میل و نیاز شخص باشد می تواند باعث سلامت روحی و روانی شخص و همچنین باعث نشاط و شادابی در زندگی شود و به نوعی باعث پاکسازی بدن می شود.

رابطه جنسی نباید در زمان پُر بودن معده صورت گیرد

وی افزود: آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد؛ در آموزه‌های مکتب پزشکی ایرانی تاکید شده که پس از آمیزش جنسی از فعالیت شدید و نوشیدن مایعات به خصوص مایعات سرد و دوش آب سرد پرهیز شود.

عدم رعایت بهداشت آمیزش جنسی موجب ضعف قوا, عوارض قلبی، مغزی

این کارشناس طب سنتی متذکر شد: عدم رعایت حد اعتدال در این امر باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده‌ای نظیر ضعف قوا، اعصاب و بینایی، عوارض قلبی، مغزی، کبدی، مشکلات مربوط به مثانه، کلیه، بیماریهای روحی و روانی و … می‌شود.علوی درباره ضعف جنسی و راه‌های درمان آن بیان داشت: اشتباه رایج در درمان ضعف و ناتوانی جنسی به‌خصوص در مردان استفاده بی‌مورد از داروهایی با طبع گرم یا بسیار گرم است؛ باید توجه داشت که گاهی علت ضعف و ناتوانی جنسی، سوء‌مزاج‌های عضوی با ماهیت گرم است که در این موارد تجویز داروهایی با طبع گرم، قطعا موجب بدتر شدن وضعیت بیمار می‌شود.

در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده است

وی تصریح کرد: در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده و درمان، بر اساس یافتن علت ایجاد‌کننده صورت می‌پذیرد و نمی‌توان نسخه واحدی برای همه پیچید.این کارشناس طب سنتی یادآور شد: افراط در دفعات آمیزش جنسی در افراد مبتلا به بیماری و درد مفاصل، مضر و تشدید‌کننده بیماری آنهاست.

بعد از غذا بلافاصله رابطه جنسی ممنوع است

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

با معده پر هرگز رابطه جنسی برقرار نکنید

%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%b9%d8%af%d9%87-%d9%be%d8%b1-%d9%87%d8%b1%da%af%d8%b2-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7%d9%87-%d8%ac%d9%86%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d9%82%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d9%86%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af2

ABOUT THE AUTHOR