|  | 

سرگرمی و تفریحی

دانلود گوگل الو Google Allo بهترین جایگزین برای تلگرام

img-responsive

دانلود گوگل الو Google Allo بهترین جایگزین برای تلگرام

دانلود گوگل الو Google Allo بهترین جایگزین برای تلگرام

پیام رسان گوگل الو

مسنجر گوگل الو بهترین جایگزین برای تلگرام

مسنجر تلگرام بطور کلی ار دسترس خارج شد و بعید به نظر میرسد ایرانیان باز هم به Telegram دسترسی داشته باشند. به همین دلیل در این مطلب مسنجری کامل به نام گوگل الو Google Allo را معرفی می کنیم که یکی از مسنجرهای امن دنیا است. البته مسنجرهای خوب دیگری مانند واتس اپ هم می توانند جایگزین مناسبی برای تلگرام باشند.

Google Allo عنوان نرم افزار شرکت گوگل می باشد که با دانلود گوگل الو می توانید پیام رسانی بسیار قدرتمندی را تجربه نمایید. شما با استفاده از گوگل الو می توانید پیام های متنی خود را براحتی ارسال کرده و از محیط زیبای منجصربفری لذت ببرید. برنامه دارای بخش های متنوعی از جمله دستیار گوگل و همچنین امکان پت به عنوان کاربر ناشناس می باشد. این پیام رسان می تواند امکانات گسترده ای را در اختیار شما گذاشته و محیط واضح و شفافی از مکالمات و انتقال پیام را در اختیار کاربران قرار دهد. شما می توانید بدون نیاز به ترک مکالمه با کاربران فایل ها را نیز انتقال داده و به خوبی از دستیار گوگل نیز در این زمینه بهره مند شوید. امکان ارسال پاسخ های هوشمندانه و خودکار نیز توسط این برنامه امکان پذیر می باشد.

شما با دانلود گوگل الو می توانید حالت ناشناس را در گفتگوهای خودتان داشته باشید و بتوانید با ایجاد چت های تخصصی پس از رد و بدل شدن پیام ها به طور خودکار شاهد پاک شدن دائمی آنها باشید. این گفتگوها به طور منحصربفرد ارائه می شود. امکانات این برنامه باعث شده است تا گوگل نیز به عنوان یک شرکت بزرگ به دنیای پیام رسانی وارد شده و یک اپ بسیار کاربردی و عالی را در این زمینه ارائه نماید. شما توسط این برنامه می توانید تا گفتگوی سریع و آسان را تجربه کرده و متن و تصویر و ویدئوهای خود را ارسال نمایید. امکان چت آفلاین و ارسال و گذاشتن آواتار خصوصی نیز از دیگر بخش های این برنامه می باشد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود گوگل الو از لینک مستقیم و رایگان سایت دانلودها استفاده نمایید.

| Google Allo |

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Google Allo :

– امکان دریافت پاسخ و انجام عملیات بدون ترک مطالعه
– قابلیت پاسخ هوشمند
به طوری که شما به سبک خودتان مسنجر را تنظیم می کنید که در زمان ها و مکان های مشخصی بدون حتی تایپ یه حرف مکالمه های مشخصی انجام گیرد.
– قابلیت تنظیم آواتار اختصاصی به صورت لوگو
– قابلیت تنظیم متن و فونت و سایز مکالمه به صورت سریع
– قابلیت برچسب گذاری و جستجوی سریع
– امکان پت به صورت ناشناس در مکالمات مختلف

 

دانلود مسنجر گوگل الو  Google Allo 25.0.023_RC04

لینک دانلود:منبع دانلود ها

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود گوگل الو Google Allo بهترین جایگزین برای تلگرام

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%d8%a7%d9%84%d9%88-google-allo-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%ac%d8%a7%db%8c%da%af%d8%b2%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c

ABOUT THE AUTHOR