|  | 

مدل زیبا

زیبایی زیاد زن باعث شد شوهرش پوستش را بکند! + عکس زن قربانی و شوهر بی رحم

img-responsive

زیبایی زیاد زن باعث شد شوهرش پوستش را بکند! + عکس زن قربانی و شوهر بی رحم

زیبایی زیاد زن باعث شد شوهرش پوستش را بکند! + عکس زن قربانی و سوهر بی رحم

مرد دیوانه اعتراف کرد که پوست همسرش را کنده است. زیبایی زن بیچاره شد که شوهرش او را مورد آزار و اذیت قرار دهد و با چاقو پوستش را بکند.

 

ماجرای عجیب مردی که پوست زنش را به خاطر زیبایی اش کند

مردی که به خاطر ناپدید شدن همسرش که به خانه عمه اش رفته بود، بازداشت شد اعتراف عجیب کرد. او به پلیس گفته که چون همسرش زیبا بود او را آزار او اذیت کرده و پوستش را کنده است.

راشل مدیسون 44 ساله که زیر بار رفتار خشونت آمیز همسرش تاب نیاورده بود و به ناچار به فلوریدا فرار کرده بوده به طرز مرموزی مفقود شده است. وی که به خانه عمه اش در فلوریدا پناه برده برای از خانه خارج شده که تاکنون بازنگشته است.

پلیس ضمن ابراز نگرانی از وضعیت زن جوان تحقیقات خود را آغاز کرده است. جارویس همسر قربانی که بارها وی را مورد سواستفاده و آزار قرار داده بود زمانی که از نقشه همسرش برای فرار مطلع شد راشل را به زور اسلحه گروگان گرفته بود که در نهایت قربانی با تیزهوشی توانست از شکنجه گاه خود به کمک عمه اش فرار کند.

حال با توجه به اینکه جارویس از محل فرار همسرش مطلع بوده خانواده قربانی اذعان می کنند، دامادشان در مفقودی راشل دست دارد. حتی در مدت زمان حضور راشل در فلوریدا، جارویس چند تماس تهدیدآمیز نیز با عمه همسرش داشته است.

زیبایی زیاد زن باعث شد شوهرش پوستش را بکند! + عکس زن قربانی و سوهر بی رحم

عکس شوهر روانی و زنش که پوستش را کند

گزارش ها حاکی از آن است که جاوریس روی همسرش اسید ریخته که منجر به ایجاد زخم بزرگی شده است. حتی با چاقو پوست پشت گردن قربانی را نیز کنده و زخمی کرده است.

مقامات در حال حاضر وی را فردی مفقود شده می دانند که در معرض خطر جدی قرار دارد. بعدازظهر دوشنبه جارویس مدیسون در ایندیانا توسط پلیس بازداشت شده و تحت بازجویی قرار دارد.

وی گفت که از ناپدید شدن همسرش اطلاع ندارد و دلیل آزارهای قبلی این بود که راشل زیبا بوده و او مدام فکر می کرده که افرادی قصد دارند او را از چنگش دربیاوردند. پلیس معتقد است که با یک مرد روانی طرف است.

مرد بی رحمی که پوست زنش را کند و او را شکنجه میداد

همچنین : 

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

زیبایی زیاد زن باعث شد شوهرش پوستش را بکند! + عکس زن قربانی و شوهر بی رحم

%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%af-%d8%b2%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%b9%d8%ab-%d8%b4%d8%af-%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1%d8%b4-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%b4-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%da%a9

ABOUT THE AUTHOR