|  | 

مدلینگ مرد

شخصیت مردان متولد اسفند ماه

img-responsive

شخصیت مردان متولد اسفند ماه

شخصیت و اخلاق مردان متولد اسفند ماه

اگر در نظر دارید بهمراهی یک پسر نپتون در جریان زندگی به شنا بپردازید اختیار عقل و هوشتان را کاملاً بدست وی نسپارید . حواستان را جمع کنید چون ممکنست او , بمناسبت ستارگانی که در دیده دارد , جزر و مد را از یکدیگر تشخیص ندهد .

مرد متولد این ماه می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که شما می خواهید و یا دقیقاً همان چیزی باشد که نمی خواهید . یک موج موافق در زندگی برای او به معنای شانس و موفقیت است . فقط نیاز به کمی تصمیم گیری و فعالیت و بر طرف کردن پرده رویا ها از مقابل دیدگان دارد . و مشکل اینجاست که بعضی از این موجودات بزرگترین امواج شانس و ترقی را صرفاً نمی بینند .

او ضعیف نیست . موضوع فقط این است که زل زدن بیش از حد به یک ستاره نقره ای رنگ که رو به خاموشی می رود , او را از مشاهده انوار طلائی خورشید باز می دارد . البته تمام آنها این چنین نیستند ولی می توان گفت که اکثرشان رویا پردازان قابلی هستند . بهر حال همیشه جای امیدواری هست ! و اگرچه جهان به رویای لطیف و رمانتیک او نیازمند است , خود او نیز محتاج ” حرکتی ” برای گذران زندگیست . و زمانی که این حرکت را آغاز می کند , همان استعداد و قدرت تصور و تخیل بهمراه فکر روشن بکمکش می آید و او را بسوی اهداف حساس و با ارزشی راهنمائی می کند که شهرت و محبوبیت برایش به ارمغان می آورد .

اما بگذارید با هم روراست باشیم . اگر او بالای 25 سالگی است و هنوز مدی در زندگیش اتفاق نیفتاده است محتاج دعا و نظر و نیاز است . البته از نظر شخص خودش ممکن است کاملاً احساس موفقیت کند , اما برای زندگی خانوادگی چندان امیدوار نباشد چون اگر او از آن نوعی باشد که رویاها به اندازه کافی خوشحالش کنند , دیگر دلیلی برای تغییر وضعیت نخواهد دید . اگر خواستید او را برای کاری تشویق کنید در مرحله اول کارهای هنری را پیشنهاد کنید . او با آنهمه احساس رمانتیک , اگر تن به فعالیت دهد و پرده های خیال را کنار زند , می تواند بهترین نویسنده , هنر پیشه , موزیسین , و یا نقاش بشود . بگذارید عقیده خودم را درباره متولدین این ماه برای شما بگویم . بنظر من متولدین اسفند ماه یک ” رویای متحرک و متبسم ” هستند . ولی اگر از این حالت رویائی , که صرفاً به دلیل حساسیت , ساده لوحی , و زودرنجی بیش از حد ایشان است خارج شوند , دوست داشتنی ترین موجود روزگار می شوند , اگرچه که حتی زمانی که غرق در خیال می باشند باز هم دوست داشتنی ترین هستند . ولی اصل موضوع این است که در حالت فعالیت روحی و جسمی ( وضعیت آخر ) , علاوه بر دوست داشتنی بودن , به علت هوش و زیرکی و انرژی خاص خودشان , موفق و قابل احترام نیز خواهند بود . و در این وضعیت باید بگوییم که آنها نورعلی نور هستند , یعنی تمام محاسن را یکجا دارا می باشند . محاسنی که در آرزوها جای دارد .

مرد متولد اسفند ماه هیچ تعصبی ندارد . او با همه احساس همدردی می کند و همه را درک می کند . بطوریکه حتی درباره آنها که در جزیره لختی ها زندگی می کنند هرگز , قبل از آنکه خودش شروع به پابرهنه راه رفتن بکند , عقیده ای ابراز نمی دارد . حتی در آن زمان هم انتقادی نمی کند در ضمن هیچ مسئله ای او را شوکه نمی کند . تمام اتفاقات زندگی برای او جزئی از زندگی و در نتیجه عادیست . او کنجکاو است و می کوشد در ضمن همدردی و پیدا کردن راه حل , قضاوتی عادلانه نیز داشته باشد . احتمال اینکه این دوست خوب , یکی دو تا از رازهای دوستان را برملا کند هست ولی قطعاً از روی قصد و منظوری نخواهد بود . متولدین اسفند ماه گاهی اوقات قبل از فکر کردن صحبت می کند و متاسنه درک این مطلب که برداشتن سرپوش اسرار دیگران می تواند خطرناک و زیان آور باشد برایش مشکل است . او به سختی متوجه می شود که ممکن است افرادی که سوء نظر دارند از گفته او بنحوی سوء استفاده کنند .

متولدین این ماه معمولاً آرام صحبت می کنند و متین می اندیشند . آنها سعی می کنند کاری به کار کسی نداشته باشند اگر چه که مسائل دوستان و همسایگان لحظه ای آنان را تنها نمی گذارد , و علت این است که آنها بسیار ” زیبا ” گوش می کنند . آنها چنان با علاقه خوش قلبی به درد دلها گوش می سپارند که اشخاص برای بیان قصه ها و غصه هایشان وسوسه می شوند . و بهمین دلیل اگر مایلید با یک مرد متولد این ماه زندگی خوشی داشته باشید , یادتان باشد که گوشهای او دیگر نیازی به شکوه و شکایت ندارد و لبریز از انواع گرفتاریها و مصیبت ها هستند . بر عکس , او احتیاج به استراحت و تجدید قوا دارد . روحیه متولد اسفند ماه دقیقاً شباهت به یک اسفنج دارد که همه چیز را جذب می کند . خوب , بد , تاریک , روشن , غمناک یا شاد کننده فرقی نمی کند . هرچه در محیط اطرافش باشد او را بطرف خود می کشد . بهمین دلیل اطرافیان بدشان نمی آید که در واقع خود را به او تحمیل کنند و گوش و قلبش را به اختیار خود در آورند . و به هیمن جهت اونیاز به استراحت و مسافرتهای گاه طولانی دارد تا قلبش را دوباره خالی و آرام کند . و شما هرگز لحظات سکوت و آسایش او را بر هم نزنید . او باید سفر کند , در کنار آبشار دراز بکشد و در داخل جنگل پیاده روی کند , و این کارها را باید به تنهائی انجام دهد , تا موفق شود گره های روحش را باز کند و دوباره شاد و خندان بسوی شما پر بکشد , ببخشید منظورم این است که شنا کند .

بخاطر داشته باشید که ماهی بیش از حد حساس است . کمی خجالتی بودن و حیای او نیز به دلیل آگاهیش از حد و حدودیست که باید برای خود منظور کند او به کسی احتیاج دارد که ارزشهای واقعیش را بشناسد و اگر شما مورد تحسین او هستید هرگز تشویق و ترغیب رافراموش نکنید .

احتمالاً او در کلاس یوگا یا تمرینهای آرامش روح و امثال آن نام نویسی کرده است . او عاشق مسائل اسرار آمیز , ارتباط با ارواح و روی هم رفته دنیای ناشناخته هاست . ممکن است در علم ارقام و ستاره شناسی و تناسخ نیز مطالعاتی داشته باشد او نیز مانند همزادانش یعنی متولدین تیر ماه و آبان ماه , با درک و آگاهی از علوم قدیمه و اسرار آمیز بدنیا آمده است و این مطالب برای آرامش روح او بسیار مفید می باشند , تعادل احساسی او را حفظ می کنند و می تواند لنگرگاهی برای امواج خروشان خیال تصورش باشند . مردان متولد اسفند ماه گاه و بیگاه درچار افسردگی و غم می شوند ولی با دستیابی به یک وسیله مطمئن می توانند خیلی سریع آبهای گل آلود را به عقب برانند و به سطح شفاف و آرام برسند . بعضی از آنها نیز کمی در کارهای خانه دخالت می کند و سرو صدائی نیز به راه می اندازند ولی من به شما قول شرف می دهد که داد و بیداد آنها اصلاً شباهتی به صدای مردان متولد اردیبهشت ندارد . می بینید که شما چقدر خوشبخت هستید ؟

این مرد با وجود آنکه بسختی می تواند به عمق خود سفر کند , مشکلی برای شکافتن دیگران ندارد . فریب دادن او بسیار دشوار است چرا که او مستقیم جهت دیگر را مشاهده می کند . اما ایشان , اگر تصمیم بگیرند , براحتی شما را گول می زنند . شما نمی توانید چیزی را از او پنهان کنید . بعضی از متولدین این ماه تمام کارهای خود را بنحو اسرار آمیزی انجام می دهند مثلاً تلفن منزلشان را به یک اسم رمز در دفتر تلفن ثبت می کنند و آدرسشان را به کسی نمی دهند . آنها شبها خواب یک مخلوق عجیب وغریب را می بینند که با اشاره انگشت آنها را تبدیل به عدد می کند و تمام راز و رمزشان را کشف می کند . شاید آنکه شما با او طرف هستید از این نوع نباشد ولی مطمئناً اگر از او بپرسید که ده دقیقه قبل کجا بوده خواهت گفت برای خرید سیگار رفته بوده در حالیکه در واقع مشغول شستن ماشینش در پارکینگ بوده است . علت اینکارش را از من نپرسید , چون خود او هم نمی داند . لابد این ارثی است که از متولدین خرداد ماه به او رسیده است . در ثانی اگر اینکار او را خوشحال می کند , ما که بخیل نیستیم . حسادت در وجود او نقشی ندارد . و اگر دارد او چنان هنر پیشه ماهریست که هرگز بروز نمی دهد . اما در حال او یک مرد است که بیش از هر مرد دیگری حساس و رمانتیک می باشد و طبیعت بسیار ملایمی دارد . در ضمن یادتان باشد که شما باید احساس حسادت خود را کنترل کنید , او برای همه همدردی می کند !و دست خودش هم نیست . این طبیعت اوست که مجبورش می کند با همه مهربان باشد و همه را دوست داشته باشد ؟ او ماهی های رنگارنگ و زیبا را شناکنان دنبال می کند . اما با کمی سعی و کوشش می توانید او را سر براه کنید و در عوض از مصاحبت شخصی برخوردار شوید که راجع به هر مطلبی در زیر آسمان کمبود اطلاعاتی دارد و صحبت کردن با او خالی از لطف نیست .

بگذارید تا یادم نرفته یک راه برای فریب دادن این مرد بشما یاد بدهم . در زمانهائی که او دچار حالتهای سر درگمی و افسردگی و بدخلقی می شود و آبهای گل آلود جلوی دیدگانش را می گیرد , یک لباس زرد رنگ بپوشید , لبخند بزنید , کارهای خانه را پشت اکواریوم پنهان کنید , چند بلیط سبز رنگ برای باغ وحش یا پارک تفریحی بخرید و خلاصه دست او را بگیرید و ببرید . علاوه بر آن همیشه بخاطر داشته باشید که هر توقع و انتظاری از او دارید , باید خودتان مثال و نمونه خوبی از آن باشید . او بسیار تاثیر پذیرست و روش شما را در زنگی الگوی خود قرار خواهد داد . این مطلب بسیار جالبی درباره خصوصیات متولدین این ماه است . آنها بی اختیار به دنبال یک راهنما و آنکه جلوی صف ایستاده براه می افتند و دستورات او را موبمو اجراء می کنند . بخصوص اگر رهبر گروه نزدیک به آنها و مورد احترامشان باشد .

بچه ها او را پدری سراپا شادی و احساس می یابند . او آنها را به ساحل دریا و برای شنا و قایقرانی می برد و به کمک آنها آدمک برفی می سازد . به آنها یاد می دهد که روی سر خود بایستند و یوگا تمرین کنند . برایشان ریتمهای قدیمی را زمزمه می کند و ادای تمساخ آبی رنگ را در می آورد . بچه های او موجوداتی متعادل و فهمیده بار می آیند و اینرا از طبیعت خاص پدر خود دارند که می تواند پرنده کوچکی را بدون چیدن بال یا فشردن و ترساندن مدتهای در کف دست خود نگاه دارد . او به مشکلات کوچولوی آنها گوش می دهد و مغز و فکرشان را پرورش می دهد . شما هم می توانید بینی آنها را پاک کنید و لباسشان را عوض کنید . این ترکیب خوبی خواهد بود !؟

مراقب باشید که هرگز پا بر روی رویاهای این مرد نگذارید . او نه این گناه شما را می بخشد و نه فراموش می کند . به او فرصت دهید که رویاهایش را به حقیقت تبدیل کند و کشتی تصوارتش را به ساحل امن و آرام برساند . در مسائل احساسی و عاطفی , این مرد نیاز به تداوم دارد . یعنی مطلب برای او عادی و بی تفاوت نمی شود و باید مرتباً وفاداری و فداکاری را بگوشش زمزمه کنید . امیدها و آرزوهای او باید پیوسته با مهر و محبت آبیاری شود و حشرات انتقاد و بهانه جوئی از اطراف ریشه وجودش دور گردند . قلب او سرچشمه امید است . آنرا آهسته و با ملایمت لمس کنید که اگر سرچشمه و منبع اصلی چیزی بشکند و خشک شود , برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد .

 

همچنین : و و

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

شخصیت مردان متولد اسفند ماه

%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d9%81%d9%86%d8%af-%d9%85%d8%a7%d9%872016-12-23

ABOUT THE AUTHOR