|  | 

عکس های مدل

عکس های مراسم ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی

img-responsive

عکس های مراسم ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی

مراسم عروسی نرگس محمدی و علی اوجی, ازدواج نرگس محمدی

بازیگر زن ایرانی سریال ستایش نرگس محمدی با علی اوجی بازیگر سریال در حاشیه ازدواج کرد. عکس های مراسم ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی را مشاهده می کنید.

 

نرگس محمدی عروس شد عکس مراسم ازدواج علی اوجی و نرگس

بازیگر زن جوان سریال ستایش نرگس محمدی عروس شد. نرگس محمدی که با سریال ستایش معروف شد با علی اوجی بازیگر طنز کشورمان ازدواج کرد. عکس های ازدواج این دو بازیگر را مشاهده می کنید.

 

عکس نرگس محمدی سر سفره عفد کنار همسرش

تصاویر نرگس محمدی در کنار علی اوجی شوهرش

نرگس محمدی سال در 9 فروردین 1364 در تهران به دنیا آمد و همزمان با تحصیل در رشته پرستاری در کلاس های بازیگری هم شرکت می کرد.. اولین تجربه وی بازی در فیلم مرگ یک پینوکیو بود که بعد از آن به هنرنمایی در تئاتر ادامه داد که در همین مدت موفق شد جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریافت کند.

نرگس محمدی پس از تجربه ای که در تئاتر کسب کرد به سینما بازگشت و در فیلم هایی چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 بازی کرد. وی با بازی در فیلم سینمایی آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخش سریال ستایشنیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد.

نرگس محمدی بیشتر شهرت خود را مدیون سریال ستایش در تلویزیون است.

نرگس محمدی در کنار همسرش علی اوجی

علی اوجی بازیگرنقش وکیل سریال در حاشیه پیش از این نیز در سریال شوخی کردم و پژمان به ایفای نقش پرداخته بود. علی اوجی را سالها به عنوان یکی از خوش فکرترین و معتبرترین تهیه کننده های موسیقی می شناختیم. او با دعوت مهران مدیری برای بازی در مجموعه «شوخی کردم» نشان داد که در بازیگری حرف های بسیاری برای گفتن دارد و بدون تردید یکی از شیرین ترین شخصیت های سریال «در حاشیه» است. علی اوجیهنرمند متفکری است که آگاهانه در مسیر پیش رویش قدم بر می دارد.

 

عکس های مراس عروسی نرگس محمدی و همسرش علی اوجی

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

عکس های مراسم ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی

%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8%a7%d8%ac-%d9%86%d8%b1%da%af%d8%b3-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%db%8c-%d9%88-%d8%b9%d9%84%db%8c-%d8%a7%d9%88

ABOUT THE AUTHOR